w

Czego mężczyźni oczekują od kobiet – sama prawda!

Związki to temat, który przez lata dorobił się wielu stereotypów. Zrozumienie potrzeb mężczyzn wbrew pozorom może być jeszcze trudniejsze. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić przyjemność swojemu partnerowi, zapomnij o utartych schematach! To, czego mężczyźni  oczekują od kobiet w związku może Cię zaskoczyć.

Recepta na udany związek

Relacja, która daje satysfakcję obojgu partnerom to nie lada wyzwanie. Aby być szczęśliwą i uszczęśliwić swojego mężczyznę, musisz zrozumieć dynamikę związku, który przecież zmienia się razem z wami. Podstawą jest komunikacja – unikaj półsłówek i jasno wyrażaj swoje potrzeby. W ten sposób zapobiegniesz nieporozumieniom, które mogłyby przerodzić się w kłótnie.

fot. unsplash.com

Oczywiście miłość ma pewne stałe i poza pielęgnowaniem relacji to na nich warto się skupiać. Twój facet kocha Cię i uważa, że jesteś piękna – nawet jeśli Ty sama dostrzegasz różne niedoskonałości – dlatego chce, żebyś była dla siebie bardziej wyrozumiała. Twoja pewność siebie wpływa na atrakcyjność, więc przestań zastanawiać się, czy jesteś odpowiednio przygotowana albo czy czasem nie widać tej fałdki na brzuchu lub cellulitu i nie gaś światła w sypialni.

Czego mężczyźni oczekują od kobiet – przejmij inicjatywę!

W stereotypowej relacji to mężczyzna zaprasza na randkę i inicjuje spotkania… W udanym związku kobieta potrafi przejąć inicjatywę: w życiu i w łóżku. Warto zmienić własne oczekiwania w działanie i zaprosić partnera do kina, na spacer czy na kolację, za którą sama zapłacisz. Bo takie zaproszenie to miły gest. Pamiętaj –  nie jest on zarezerwowany jedynie dla mężczyzn!

Kobiety lubią komplementy, chociaż nie zawsze potrafią je przyjmować, podobnie jest z mężczyznami. Twój partner nigdy się do tego nie przyzna, ale dobre słowo na temat wyglądu czy wykonanej pracy sprawi mu ogromną przyjemność. W końcu każdy chce być doceniany!  Dodatkowo kobieca pewność siebie jest nie tylko podniecająca. Takie zainteresowanie świadczy o naszym zaangażowaniu i uczuciach, dlatego nie zapominaj o miłej wiadomości albo telefonie w ciągu dnia.