w

Cechy dobrej partnerki gwarantujące udany związek

Udany związek zależy oczywiście od zachowania obydwu stron. W tym artykule skupimy się jednak na tych zachowaniach kobiety, które mogą przyczynić się do zawiązania udanej relacji na wiele lat. Poznaj cechy dobrej partnerki i sprawdź, czy Ty nią jesteś! Spraw, aby Twój facet czul się dobrze w Twoim towarzystwie!

Odpowiedzialność za własne zachowanie i umiejętność przyznawania się do błędów

Umiejętność przejmowana odpowiedzialności za własne niepowodzenia i popełniane błędy świadczy o dojrzałości. Kiedy obarczasz winą wszystkich dookoła, a głównie swojego faceta, tylko po to, aby samej nie przyznać się do błędu, to możesz mieć pewność, że żadna z Twoich relacji nie potrwa długo. Dotyczy to nie tylko związków, ale też relacji koleżeńskich i przyjacielskich. Nikt nie lubi odgrywać roli kozła ofiarnego i nikt nie będzie traktował poważnie, a co więcej – nikt nie zaufa osobie, która jego kosztem będzie starała oczyścić się z winy.

Stosunek do innych ludzi

Wyrozumiałość, dobroczynność i współczucie zawsze są w cenie. Nerwowość, brak tolerancji, akceptacji i wydawanie pochopnych osądów nigdy nie będą odbierane pozytywnie. Postaraj się zwrócić uwagę na to, jak zachowujesz się w stosunku do innych ludzi i zawsze traktuj ich tak, jak sama byś chciała być traktowana!

cechy dobrej partnerki

Cechy dobrej partnerki – zdolność do adaptacji

Umiejętność szybkiej zmiany planów i akceptacji przyzwyczajeń partnera to bardzo ważne cechy w związku. Kiedy będziesz robić mu aferę za każdym razem, kiedy on będzie musiał przełożyć Waszą randkę z powodu konieczności dłuższego pozostania w pracy lub gdy on pozostawi pusty karton na blacie w kuchni, to możesz mieć pewność, że prędzej, czy później tego nie wytrzyma i ucieknie. Każdy ma prawo do własnych przyzwyczajeń, wolności i zrozumienia!

Cechy dobrej partnerki – zaufanie

Na koniec coś, co stanowi podstawę każdego związku. Bez zaufania żadna relacja nie ma szans na przetrwanie. Kiedy nie masz ku temu wyraźnych powodów, postaraj się nie śledzić każdego kroku swojego partnera. Daj mu wolność w doborze znajomych i przyjaciół. Nie próbuj dotrzymywać mu towarzystwa w każdej sekundzie jego życia. Obydwoje macie prawo do prywatności, nawet, jeśli jesteście w związku. Ostatecznie, sprawdzając mu sms-y i śledząc jego każdy krok, sama popychasz go w ramiona innej. Ta da mu więcej swobody i będzie synonimem wytchnienia.