w

5 znaków, że związałaś się z właściwym mężczyzną

Miłość między dwojgiem ludzi sprawia, że chcą wspólnie iść przez życie. Czasami jednak, za sprawą wcześniejszych rozczarowań, niektóre kobiety zadają sobie pytanie, czy ich partner to na pewno „ten jedyny”.

Jakie sygnały świadczą o tym, że związałaś się z odpowiednim dla siebie mężczyzną?

Możesz na niego liczyć

Obojętnie co by się nie działo, ty wiesz, że w razie kłopotów możesz liczyć na jego pomoc. Wasze dotychczasowe doświadczenia jasno pokazały, że nie zostawi cię samej w potrzebie. Gotowość do wsparcia twój mężczyzna przejawia również w zwykłych, codziennych czynnościach.

Proste gesty, takie jak pamięć o twoich potrzebach, czy pomoc w trakcie choroby, sprawiają, że nigdy nie czujesz się osamotniona.

Motywuje cię i wspiera

Nigdy nie usłyszałaś od niego, że to co robisz jest głupie lub niewarte uwagi. Wręcz przeciwnie – jeśli na czymś ci zależy, na drodze do swojego celu otrzymujesz jego pełne wsparcie. Wiedząc, że jakieś działanie ma przynieść ci szczęście, twój mężczyzna motywuje cię do jego wykonania i traktuje całą sprawę niezwykle poważnie.

Wspólnie pokonujecie trudności

Mimo że zdarzają się między wami kłótnie i nieporozumienia, potraficie wspólnie je rozwiązywać. Nie zamiatacie problemów pod dywan i nie dusicie w sobie żalu. Stawiacie na rozmowę i na bieżąco zajmujecie się trudnościami. Kiedy mówisz mu, co w waszym związku ci nie odpowiada, masz pewność, że nie zlekceważy twojego problemu.

Gracie do jednej bramki

W wielu życiowych sytuacjach widzisz, że jesteście zgranym duetem. Macie wspólne cele
i marzenia, które codziennie staracie się realizować. Nie ma między wami rywalizacji i chęci spełnienia tylko swoich potrzeb. Waszym zachowaniem rządzi chęć współpracy.

Jesteś szczęśliwa

W swoim związku jesteś po prostu szczęśliwa. Nie chodzisz bezustannie smutna, tłumacząc sobie, że „miłość wymaga poświęceń” lub żywiąc nadzieję, że wasza relacja w końcu się poprawi. Choć zdarzają się gorsze chwile, zdecydowanie rządzą te miłe i radosne.