w

5 sygnałów, które pokazują, że tworzysz udany związek!

W poszukiwaniu prawdziwej miłości ludzie wchodzą w różnego rodzaju miłosne relacje. Nierzadko tkwią w związkach, które nie dają im prawdziwej satysfakcji lub poza romantycznymi chwilami przynoszą również sporo cierpień. Jak rozpoznać, że związek, który tworzysz jest udany i dobrze rokuje na przyszłość?

Istnieje kilka sygnałów pomagających rozpoznać, że twój związek ma solidne fundamenty.

Rozmawiacie ze sobą o problemach

Żadne z was nie czeka, aż druga osoba domyśli się o co mu chodzi. Kiedy pojawia się jakiś problem potraficie o nim porozmawiać wprost. Nie jesteście zwolennikami cichych dni, bo uważacie, że problemy lepiej rozwiązywać na bieżąco. Dzięki temu, że nie zamiatacie nic pod dywan nie dopuszczacie do gromadzenia się i kumulacji negatywnych emocji.

Dobrze się ze sobą bawicie

Oprócz łączącej was namiętności jesteście po prostu dobrymi przyjaciółmi. Uwielbiacie długie rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Podobne poczucie humoru sprawia, że potraficie w swoim towarzystwie naprawdę dobrze się bawić.

Wzajemnie się motywujecie

Swoje plany stawiacie na równi z planami swojej drugiej połówki. Cieszycie się nawzajem ze swoich sukcesów i motywujecie do działania. Zrealizowałaś swoje największe marzenie albo dostałaś awans w pracy?

Jeśli jesteś w udanym związku nie zobaczysz w reakcji ukochanego zazdrości lub braku zainteresowania. Będzie szczerze cieszył się z twojego szczęścia.

Czujesz się spełniona

Czujesz się spełniona nie tylko jako partnerka. To, że jesteś w związku nie sprawiło, że musiałaś zrezygnować ze swoich dotychczasowych aktywności, a wręcz przeciwnie. Dzięki temu spełniasz się w roli zarówno partnerki, jak i pracownika, czy też przyjaciółki.

Nie obawiasz się przyszłości

Twój związek daje ci poczucie bezpieczeństwa, co sprawia, że nie obawiasz się tego, co przyniesie przyszłość. Nie boisz się, że partner cię zostawi lub że przestaniesz być dla niego atrakcyjna.

Patrzysz na przyszłość z nadzieją i optymizmem. Przepełnia cię świadomość, że razem możecie wiele, a kobieca intuicja podpowiada, że to właśnie ten jedyny.