w

5 sygnałów, które pokazują, że On NIE jest Tobą zainteresowany

Sytuacje, w których mężczyzna jasno pokazuje swoje zainteresowanie lub też otwarcie mówi o jego braku, to najlepsze opcje dla zakochanej kobiety. Istnieją jednak osoby, które swoim zachowaniem dają sprzeczne sygnały. Umawiają się na randki, wymieniają wiadomości, ale mimo to ciągle czujesz niedosyt.

Jakie sygnały świadczą o tym, że musisz przejrzeć na oczy i odpuścić sobie słabo rokującą znajomość?

Nie inicjuje kontaktu równie często co ty

Jeśli się głębiej zastanowisz okazuje się, że to właściwie tylko ty jesteś inicjatorką waszych rozmów oraz spotkań. Myślisz jednak, że gdyby nie był tobą zainteresowany to przecież nie godziłby się na wyjście do kina lub spotkanie w gronie znajomych.

Nic bardziej mylnego. Być może facet, który ci się podoba, chce miło spędzić czas bez większych zobowiązań lub odpisuje na twoje wiadomości, bo… nie potrafi powiedzieć wprost, że nie jest tobą zainteresowany.

Odwołuje lub przekłada spotkania

Mężczyzna, któremu się podobasz dąży do spotkań i robi wszystko, aby doszły one do skutku. Wysłuchiwanie w dniu umówionej randki coraz to nowych tłumaczeń, że coś mu wypadło, nie świadczy najlepiej o przyszłości tej relacji.

Wybiera inne plany

Może się okazać, że mężczyzna ochoczo przystaje na niektóre twoje propozycje, a w przypadku innych wymiguje się lub nie potrafi się zdeklarować. Warto w takiej sytuacji zastanowić się, czy powodem takiego zachowania nie są… opcje innych planów. Jeśli mężczyzna rozmyśla czy danego dnia nie będzie miał ciekawszych zajęć, nie ma co liczyć na to, że jego uczucie do ciebie nagle się pojawi.

Zapomina o ważnych dla ciebie rzeczach

Ciągle się denerwujesz, bo mężczyzna pyta o rzeczy, o których już mu mówiłaś? A może zapomina o istotnych dla ciebie sprawach, w których oferował pomoc lub swoją obecność? Brak zaangażowania w ważne dla ciebie kwestie jest kolejnym sygnałem, że mężczyzna nie przejawia zbyt dużego zainteresowania.

Nie przedstawia cię znajomym

Jeśli ty masz ochotę przedstawić go rodzinie i znajomym, a on szuka wymówek, aby tego nie robić, najprawdopodobniej nie traktuje poważnie waszej znajomości. Czasem warto spojrzeć prawdzie w oczy i przestać się oszukiwać. Będziesz chwile cierpieć, ale dasz sobie szansę na znalezienie kogoś, dla kogo staniesz się naprawdę ważna.