w

5 rzeczy, których w relacji nie toleruje żadna silna kobieta

Silne kobiety to prawdziwe skarby wśród płci pięknej. Nie wszyscy mężczyźni potrafią je docenić, ale i one nie wybierają na partnerów palantów. Jeśli więc jesteś w relacji z silną kobietą, to wiedz, że fajny z Ciebie gość.

Musisz jednak uważać, bo jest kilka kwestii, których silne kobiety pod żadnym względem nie zaakceptują.

Niegrzecznych żartów

Mężczyźni uwielbiają popisywać się przed kobietami. Niestety nieodłącznym elementem tego typu zagrywek są chamskie żarty. Silne kobiety ich nie znoszą. Są niesmaczne i bardzo dziecinne. Mężczyzna, który zna swoją wartość, nie musi imponować kobiecie w ten sposób. Okazuje jej szacunek, a nie ucieka się do chłopięcych sztuczek.

Kontrolowania

Żadna silna kobieta nie pozwoli mężczyźnie na kontrolowanie jej życia. Niestety takie męskie zachowanie wiąże się z zazdrością, natarczywością i brakiem zaufania, czego w związku silne kobiety nie akceptują. Lubią niezależność i równość w relacji.

Maminsynków

Silne kobiety chcą być z mężczyznami, na których mogą polegać i dla których są ważne. Facet, który oczekuje w domu drugiej mamy, lub co niedzielę jedzie na obiadek do swojej rodzicielki w jej oczach jest kimś, kto nie potrafi zapewnić jej bezpieczeństwa.

Nieposzanowania granic

Silna kobieta nie pozwoli sobą manipulować, ani znęcać się… zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Zna swoją wartość, ma szacunek do samej siebie, ale też do innych, dlatego nigdy nie pozwoli, aby facet przekraczał w relacji granice.

Uległości

Skoro jest silna, wcale nie oznacza, że lubi dominować. Jest pewna siebie, wie czego chce, nie pozwoli sobie mydlić oczu, ale nie oznacza to, że nie chce być w związku z mężczyznom. Silne kobiety lubią silnych mężczyzn, którzy dbają o ich komfort, poczucie bezpieczeństwa i takich, którzy udowadniają im, że to, że są silne nie oznacza, że mają być same. Jest ktoś kto o nie zadba.