w

5 rzeczy, których kobiety w związkach zazdroszczą singielkom

Nie jesteś singielką z wyboru, tylko dlatego, że tak… wyszło? Nie jesteś jedyna. Zamiast codziennie smucić się i narzekać, że nie masz obok siebie ukochanej osoby, spójrz na to inaczej. Sytuacja, w której jesteś, ma bardzo wiele plusów. Oto 5 rzeczy, których kobiety w związkach zazdroszczą singielkom.

Flirtowanie do woli

Gdy masz faceta, to flirtowanie z innymi nie jest już na porządku dziennym. I wcale nie chodzi o to, że nie masz już na to ochoty, bo kochasz innego. Flirtowanie jest super, ale wiadomo, że tworząc z kimś związek, nie wypada tego robić (albo przynajmniej nie za często ;)) Tymczasem gdy jesteś singielką możesz to robić kiedy chcesz, ile chcesz i jak chcesz. Nic cię nie ogranicza, poza własną wyobraźnią i własnymi granicami.

Masz więcej czasu (i ochoty!) na spotkania z przyjaciółmi

Gdy jesteś sama, to masz więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi. Masz też na to więcej… ochoty! W końcu zapewne zależy ci na relacjach z ludźmi. Gdy jesteś w związku, to zaspokajasz to w większym/mniejszym stopniu. Bycie singielką pozwala ci rozwijać wiele relacji na raz – nie tej jednej, jednej, bo kto powiedział, że tylko taka ma znaczenie? Doceń ludzi, których masz wokół siebie. Są mega ważni!

Kobieta samotna
Fot. Unsplash.com

Bez kłótni i dramatów

W związkach często przychodzą mniejsze i większe kryzysy. Gdy bardzo zależy ci na danej relacji, to nierzadko ogromnie przejmujesz się każdą nie do końca zgodną wymianą zdań. Tymczasem gdy nie jesteś w związku, to nie przeżywasz takich sytuacji.

Stawianie siebie ciągle na pierwszym miejscu

Teoretycznie będąc w związku też tak powinnaś działać – w końcu ty i twoje potrzeby jesteście najważniejsze. Jednak wiadomo, że często poświęcamy się dla drugiej osoby, odkładając nasze pragnienia na bok. Nie ma w tym nic złego, ale będąc singielką możesz stawiać siebie zawsze na pierwszym miejscu i nie mieć z tego powodu ani pół wyrzutu sumienia!

singielka
Fot. Unsplash.com

Możesz spędzać czas tak jak chcesz

Bycie w związku to chodzenie na kompromisy, także (głównie?) w kwestii spędzania wolnego czasu. Nie musisz iść na żadne ustępstwa – po prostu robisz to, co chcesz w danej chwili. Nie masz obowiązku z nikim niczego ustalać, a już na pewno się nie tłumaczyć.