w

5 kreatywnych sposobów na wyznanie miłości

Chcesz wyznać swojej ukochanej osobie miłość, ale zależy Ci na tym, aby zrobić to w oryginalny sposób? Świetny pomysł! Taka forma wyznania uczucia sprawdzi się nie tylko w Walentynki. Śmiało możesz ją stosować przez cały rok!

Miłosne wyznania
fot. Pexels.com

1. Pyszne jedzenie z miłosnym wyznaniem

Twoja druga połówka uwielbia jeść? O, to zupełnie tak jak my! Niespodzianki z czymś pysznym w roli głównej to zawsze super rozwiązanie. Upiecz pizzę ukochanej osobie albo zrób ciasto. Na wierzchu napisz „Kocham Cię”. W przypadku pizzy czy innych dań wytrwanych sprawdzi się oczywiście ketchup. Na wierzch ciasta zastosuj bakalie lub lukier. Proste, a jakie efektowne! No i pyszne i to jest najważniejsze!

2. Balony z miłosnymi liścikami

Twoja druga połówka wróci dziś późno do domu po ciężkim dniu? Albo przyjeżdża dziś do domy z delegacji? Zresztą nie musisz czekać na specjalną okazję. Miłosne balony zawsze doskonale się sprawdzą. Napompuj kilka z nich, wcześniej wkładając do środka krótkie, miłosne liściki. Możesz gotowe wierszyki pobrać z internetu, albo wymyślić coś samodzielnie. Na każdy balonie napisz flamastrem PRZEBIJ MNIE. Twoja druga połówka będzie miała za zadanie przebić balonik i dostać się do liścików.

3. Miłosny, klasyczny list

Dzisiaj wszystko kręci się wokół komunikacji mailowej czy w mediach społecznościowych. A gdyby tak napisać tradycyjny list? Na pięknej papeterii? Starannym pismem? I wysłać zwykłą pocztą w eleganckiej kopercie? Druga połówka byłaby taką niespodzianką na pewno zachwycona! Polecamy!

4. Zostaw karteczkę w samochodzie

Twoja druga połówka codziennie jeździ do pracy samochodem? Wieczorem zanieś do pojazdu karteczkę z miłym napisem, oczywiście wyznaniem miłości. Możesz też zostawić jakąś ulubioną przekąskę. Rano Twoja ukochana osoba będzie miała super niespodziankę! Od razu dzień stanie się lepszy.

5. Napisz na lustrze

A gdyby tak napisać na lustrze „Kocham Cię”? Zapewniamy Cię, że Twoja ukochana osoba nie będzie chciała zmywać tego napisu przez długi czas.

Zobacz także: Nie umiesz przyjmować komplementów? Sprawdź, jak na nie reagować