w

4 sygnały, że Związek, w który wchodzisz, będzie TRUDNY

Choć każdy związek jest inny i rozwija się w swoim tempie, już na początku znajomości możesz zwrócić uwagę na ważne dla ciebie sygnały. Pojawiające się przeszkody wcale nie muszą świadczyć o niepowodzeniu bliskiej relacji.

Dają natomiast znak, że obie strony będą musiały włożyć więcej pracy, aby miłość nie wygasła.

Jakie sygnały mogą świadczyć o tym, że związek będzie należał do tych „skomplikowanych”?

Oboje macie wybuchowe charaktery

Ludzie temperamentni i przejawiający silną osobowość bardzo często nie lubią chodzić na ustępstwa. Zaciekle walczą o swoje racje, a w przypadku nieporozumień potrafią zgotować solidną awanturę. Jeśli druga osoba należy do bardziej opanowanych i potrafi załagodzić konfliktowe sytuacje, partnerzy uzupełniają się i związek należy do stabilnych.

Kiedy jednak oboje macie wybuchowe i nieustępliwe charaktery wasza przyszłość może obfitować w trudności. Konieczna będzie praca nad emocjami i wspólne wypracowanie kompromisów.

Jesteście z dwóch różnych światów

Choć różnice między wami mogą początkowo być niezwykle interesujące i pogłębiać wzajemną fascynację, z biegiem czasu prawdopodobnie staną się źródłem problemów. Pochodzenie z dwóch odmiennych światów nie wyklucza dobrego porozumiewania się, ale sprawia, że możecie stanąć przed wieloma wyzwaniami.

Nosicie bagaż bolesnych doświadczeń

Szczęśliwi ludzi budują szczęśliwe związki. Ci, którzy w swoim sercu noszą rany, muszą włożyć większą pracę, aby ich bolesne doświadczenia nie odbiły się na związku. Brak zaufania do partnera, niewłaściwe wzorce wyniesione z domu, czy też osobiste traumy wymagają wzajemnego zrozumienia i odpowiedniego podejścia do drugiej osoby.

Nie przepadacie za swoimi przyjaciółmi

Sygnałem, że wasz związek może należeć do trudnych jest całkowita niechęć do ulubionego towarzystwa drugiej połówki. Być może nie przepadasz za określonym poczuciem humoru lub stylem zachowania i twierdzisz, że twój partner jest całkowicie inny.

Skoro jednak przyjaźni się z tego typu osobami najprawdopodobniej… wiele ich łączy.

Wzajemne nielubienie swoich przyjaciół może więc zwiastować sporo kłótni dotyczących waszego życia towarzyskiego.