w

Dlaczego On się od Ciebie odsunął?

Kiedyś byliście ze sobą naprawdę blisko. Dzieliliście się ze sobą swoimi troskami, radościami, potrafiliście rozmawiać bez końca dosłownie o wszystkim. Dziś pozostały z tego tylko wspomnienia, bo on już na Ciebie tak nie patrzy. Często wychodzi, a Ty spędzasz wieczory sama. Wasze rozmowy to raczej zdawkowe krótkie zdania. Nie wiesz co robić. Zastanawiasz się, co teraz. Dlaczego on się wycofał?

Zdradza?

Absolutnie jest to najgorszy scenariusz z możliwych, ale niestety brany pod uwagę. Mężczyzna wycofuje się w chwili, kiedy inna kobieta daje mu tego, czego nie otrzymał w swojej relacji. Wcale nie musi chodzić o zdradę fizyczną, ale już samo to, że inna kobieta zaprząta jego myśli, pisze do niej, dzwoni, widują się, ona sprawia, że on się śmieje… to już pewien znak. Musicie porozmawiać. Musisz zapytać go, czy Twoje podejrzenia mogą okazać się słuszne.

Zmiana priorytetów

Początkowo wydawało Wam się, że chcecie tego samego. Z biegiem czasu zaczęliście dojrzewać, a każde z Was zaczęło zdobywać doświadczenia życiowe, które Was kształtowały. I w pewnym momencie okazało się, że on pragnie dziecka, a Ty jeszcze nie. Ty chciałabyś mieszkać w domu z ogródkiem, a on jednak lubi Wasze loftowe mieszkanie w centrum miasta.

Niestety są to sytuacje, które sprawiają, że trzeba się na chwilę zatrzymać i pomyśleć, czy rzeczywiście próbowanie na siłę pogodzenia swoich wartości, które kompletnie od siebie odbiegają ma jakikolwiek sens.

Kryzys, którego nikt się nie spodziewał

Być może Twój partner przechodzi aktualnie kryzys, o którym boi Ci się powiedzieć. Może wydarzyło się coś złego w jego życiu zawodowym, dowiedział się o chorobie bliskiej osoby lub doszły do niego pewne filozoficzne przemyślenia, które sprawiły, że potrzebuje się zdystansować i upewnić, że jest w odpowiednim miejscu swojego życia. Nie pomoże tu nic innego, jak ponownie szczera rozmowa.