w ,

Zwierzę, które zobaczyłeś pierwsze odzwierciedla Twój charakter

Może wydaje się, że to nic nie znacząca zabawa, jednak takie badanie ma za zadanie sprawdzić jak działa nasza podświadomość. Dlatego teraz przez krótką chwilę spójrz na poniższy obrazek i odpowiedz na pytanie: Jakie zwierze zauważysz jako pierwsze?

#1 Orzeł

Dziki, wolny i gotowy na podróże w przestworzach – orzeł należy do jednych z najpotężniejszych i dumnych drapieżników. Jeśli najpierw zauważyłeś orła, to pokazuje, że jesteś jesteś skoncentrowany i prowadzisz swoje życie w wyznaczonym kierunku. Nigdy nie rezygnujesz z podejmowanych decyzji, a kiedy już zdecydujesz się na konkretny cel, nie boisz się upadku, lecz lecisz wysoko, poza zasięgiem innych.

#2 Pies

Lojalny, odważny, opiekuńczy i prawdziwie bezinteresowny – chyba każdy z nas wie jakie cechy kojarzą się z tym czworonogiem. Jeśli pies był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, możesz być pewny, że jesteś jedną z niewielu osób, które mają wszystkie wyżej wymienione cechy. Jesteś lojalny, ale zacięty, bezinteresowny i pełen miłości, a w tym samym czasie opiekuńczy i zabawny. Jesteś mieszanką najbardziej rzadkich i niesamowitych cech na świecie, dzięki czemu jesteś uwielbiany przez każdego, kto Cię poznał.

#4 Wilk

Wiesz, że wilki żyją w watahach, ale tak naprawdę są samotnikami, często pojedynczo wędrującymi osobnikami, które nieustraszenie przemierzają wiele kilometrów. Jeśli wilk został zauważony przez Ciebie jako pierwsze stworzenie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś tak samo nieustraszony i groźny jak wilk. Jesteś samotnym wojownikiem, który zazwyczaj przebywa w stadzie. Będąc w tłumie Twoja osobowość zawsze się wyróżnia.

#5 Koń

Jeśli ogier był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, jesteś bardzo ambitną osobą. Dziki, wolny i surowy. Dążysz do osiągnięcia sukcesu i uwolnienia się od wszystkiego przed czym uciekasz. Nigdy nie oszukujesz, lecz ciężko pracujesz, a także nie unikasz momentów, w których musisz zawalczyć o swoje. Twoja osobowość jest taka sama jak u koni – uczciwy, pamiętliwy, dumny i waleczny.

#6 Gołębica

Gołębica jest jedną z najpiękniejszych istot, jest symbolem pokoju i wiecznej miłości. Jeśli to właśnie ją zauważyłeś jako pierwsze zwierze, prawdopodobnie cechujesz się mądrością i dobrocią. Jesteś spokojny, cierpliwy, opiekuńczy i w zgodzie ze sobą. Jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy do osiągnięcia w życiu (spokój wewnętrzny). Dla innych zawsze będziesz symbolem nadziei.

#7 Motyl

To symbol który najczęściej kojarzony jest z pięknem i zmianami. Motyl przepoczwarza się ze szpetnej larwy w jedną z najelegantszych i delikatnych istot. Jeśli jako pierwsze zwierze zauważyłeś motyla oznacza to, że posiadasz takie same cechy. Łatwo przystosowujesz się do nowych sytuacji, potrafisz zmienić swoje plany w zależności od potrzeby i zrobisz wszystko, aby dane zadanie zostało wykonane. Czasami możesz uważać, że źle wyglądasz lub znaleźć swoje stare zdjęcia, których się wstydzisz (larwa) jednak dzięki pięknej duszy i dobremu sercu rozkwitasz niczym motyl.