w

Złe nawyki kobiet, których nienawidzą faceci

On zostawia pod łóżkiem brudne skarpetki, opakowania po chipsach na stole i nigdy nie potrafi włożyć brudnych naczyń do zlewu, a w dodatku zawsze chce mieć rację. Wszystko to doprowadza nas do szału, ale nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo my same potrafimy drażnić naszych facetów swoimi złymi nawykami i przyzwyczajeniami. Poniżej prezentujemy złe nawyki kobiet, które mężczyźni zawsze wymieniają na pierwszym miejscu. Przyznaj się! Też tak robisz?

Złe nawyki kobiet – włosy w wannie, umywalce i toalecie

Pozostawione w łazience włosy potrafią doprowadzić facetów do szału. Oni naprawdę nie rozumieją, dlaczego one tak bardzo wypadają i dlaczego nie spuszczamy wody w toalecie po ich wyrzuceniu. Problem można by porównać do ich skarpetek pod łóżkiem. Niby to niegroźne, ale bardzo denerwujące.

fot. unsplash.com

Szczegółowe śledzenie życia innych i plotkowanie

Uwielbiamy to robić – siedzimy godzinami przed ekranem komputera lub telefonu i scrollujemy portale społecznościowe. Naprawdę interesuje nas to, że koleżanka z podstawówki właśnie jest w ciąży lub wzięła ślub. Mogłybyśmy też godzinami rozmawiać o nowym związku przyjaciółki. Tymczasem naszych facetów to najczęściej zupełnie nie interesuje. Im wystarczą ogólne i krótkie informacje. Nie zamęczaj więc swojego mężczyzny długimi opowieściami o życiu innych. Będzie dużo lepiej, jak skupisz się na własnym.

Złe nawyki kobiet – zabieganie o uwagę innych mężczyzn

Mamy faceta, ale pomimo to ciągle zależy nam na tym, aby podobać się innym. Zdarza nam się nawet z nimi flirtować. Uwaga innych skupiona na naszej osobie podbija naszą samoocenę i pewność siebie. Dla nas to naturalne i w zupełności nieszkodliwe. Ciągle kochamy naszego wybranka i ani myślimy go porzucić. Tymczasem on może w tej sytuacji czuć się bardzo niepewnie. Ma prawo być zazdrosny i jest to w zupełności zrozumiałe! Zauważ, że my jesteśmy zazdrosne nawet, gdy on się uśmiechnie do innej.

Staramy się wyglądać ładnie tylko dla innych

Mówi się, że kobiety po ślubie przestają się starać. Chodzą po domu w rozciągniętej i podartej bluzce, nie malują się i nie czeszą, a często nawet tyją. Niestety nierzadko jest to prawdą. Kiedy zaczynamy się czuć pewnie w czyimś towarzystwie, to uważamy, że przy nim w pełni możemy pozostać sobą. Przestajemy się malować i pięknie ubierać dla naszego partnera. Dla nas to naturalne, ale on wcale nie czuje się z tym komfortowo. Przyzwyczaiłyśmy go przecież do nas w najlepszej odsłonie. Uważa, że przestałyśmy się starać, ponieważ przestało nam zależeć.

Złe nawyki kobiet – podważamy każde słowo naszego partnera

Zdarza Ci się myśleć, że Twój facet nie ma racji? Kiedy jest to sporadyczne, to wszystko w porządku, ale kiedy podważasz każde jego słowo i nie jesteś w stanie zaufać w jego wiedzę i profesjonalizm, to na pewno problem tkwi znacznie głębiej. Wówczas najlepszym rozwiązaniem byłoby poważne zastanowienie się nad sensem tkwienia w takiej relacji. Bo przecież związek opiera się na szacunku i zaufaniu!