w

Te trzy rzeczy zbudują niesamowitą intymność w Twojej relacji

Związek to nieustanna praca. Nie wystarczy być obok, przeprosić za jakiś błąd, a potem popełniać go wciąż. Relacja między dwojgiem ludzi musi być nieustannie pielęgnowana, aby była silna i piękna, ale również intymna. No właśnie, bo dziś o intymności mowa. Często brakuje jej w związkach, zapominamy o niej, wydaje nam się nieistotna i niepotrzebna.

Relacja między dwojgiem ludzi musi być nieustannie pielęgnowana, aby była silna i piękna, ale również intymna.
Relacja między dwojgiem ludzi musi być nieustannie pielęgnowana, aby była silna i piękna, ale również intymna / iStock

Wspólny prysznic

Zaskoczyć go, czy nie zaskoczyć? Wspólny prysznic to idealna okazja do bliskości. Nikt nie mówi o stosunku, ale o przytuleniu, umyciu pleców. Tak intymna chwila to coś cudownego. Pozwala na wzmocnienie więzi między partnerami, zmniejszenie fizycznego dystansu, oswojenie się z nagością i zbliżenie emocjonalne. Wspólne prysznice to również relaks dla ciała i duszy, możliwość dzielenia radości, chwil zabawy i beztroski. Spróbujcie i zobaczcie, jak niesamowicie rozluźni to kontakty między Wami.

Chwile po przebudzeniu

W środku tygodnia z pewnością o to ciężko, ale w weekendy, kiedy macie możliwość pospać odrobinę dłużej niż zwykle, zostańcie jeszcze chwilę w łóżku po przebudzeniu. Przytulcie się na chwilę, powiedzcie sobie słodkie „Dzień dobry kochanie, jak Ci się spało?”, okażcie sobie odrobinę zainteresowania. Opowiedzcie sobie swoje sny, pomówcie o tym, co będziecie dzisiaj robić. Jeśli macie zwierzęta, wpuście je na chwilę do łóżka. To świetny czas na zabawę również z nimi. Takie intymne, rodzinne chwile to coś wyjątkowego.

Wspólne spacery

Zostawcie w domu wszelkie sprzęty (albo chociaż w samochodzie) i ruszcie dalej w naturę, do lasu, parku, nad jezioro. Odkrywajcie wspólnie naturę, bez zbędnej elektroniki, wsłuchując się w odgłosy natury. Prowadźcie długie rozmowy, o wszystkim i o niczym.