w ,

Te słowa wyrażą Twoją miłość najdosadniej

Miłość. Jak ją wyrazić? Okazać? Jak o niej opowiedzieć w taki sposób, aby druga osoba miała pewność, że to, co Was łączy jest silne i wyjątkowe? To nie tylko „kocham Cię”, ale również wiele innych, pięknych słów, które mają niezwykłą moc. Dokładnie do tego gestów sprawi, że możemy czuć się kochani i dawać miłość innym. A w końcu na tym powinno nam zależeć najbardziej.

iStock

„Przy Tobie czuję się bezpiecznie”

Chociaż te słowa wydają się nie mieć ogromnego znaczenia, to jest wręcz odwrotnie. Partner powinien zapewnić nam nie tylko bezpieczeństwo w sensie fizycznym, ale również psychicznym. W psychologii mówi się o bezpieczeństwie emocjonalnym, ale i finansowym. Chodzi o ogólnie poczucie, że w żadnym aspekcie życia nie musimy czuć zagrożenia. Jeśli partner sprawia, że w jego obecności i w relacji dokładnie to czujemy – możemy być pewni, że tak okazje nam właśnie miłość.

„Szczęście ma Twoje imię”

Mając pełną świadomość, że sprawiamy, iż druga osoba czuje się szczęśliwa, możemy spać spokojnie. To coś więcej niż kocham Cię. To dbanie o uśmiech, radość, dobrą energię. Świadomość, że druga osoba nie ma przy nas trosk i zmartwień, a jeśli tylko się pojawią, to w rzeczywistości może dzielić je z nami. Może na nas polegać. To jedna z najpiękniejszych form mówienia kocham Cię.

„Zawsze jestem dla Ciebie”

Jeśli Twój partner zapewnia Cię, że cokolwiek się wydarzy, zawsze możesz na niego liczyć, czuj się spokojnie. To wyraz głębokiego uczucia, troski i przywiązania. Jego obecność i zapewnienie o wszelkiej pomocy pozwalają na stworzenie stabilnej relacji. Jeśli i Ty dajesz od siebie to samo, widać, że bardzo Wam na sobie zależy i się kochacie.

„Szukałem Cię przez całe życie”

Jeśli usłyszysz od partnera takie słowa, możesz być pewien, że spotkałeś drugą połówkę. Ktoś, kto nie jest pewny swoich uczuć, nigdy by tak nie powiedział. Ktoś, kto Cię docenia, kocha, rozumie i chce spędzić z Tobą całe życie, używa dokładnie takich słów. Mądrych, dojrzałych, ciepłych i pełnych miłości. Lepiej trafić nie mogłeś i ciesz się z tego szczęścia, nie wypuszczaj go z rąk. To prawdziwy skarb.

„Nie lubię, kiedy nie ma Cię obok”

Usłyszeć takie słowa od drugiej połówki – coś wyjątkowego. Mało kto jest w stanie przyznać się do takiej słabości. Wynikającej oczywiście z miłości, przywiązania, lubieniu wspólnego czasu i chwil. Jeśli partner wykazuje się czułością i mówi do Ciebie to zdanie, musisz wiedzieć, że masz niewyobrażalne szczęście. Cudowne życie przed Wami we dwoje!