w

Te 4 cechy posiadają tylko ludzie, których dzieciństwo nie było łatwe

Dzieciństwo kojarzy nam się z czasem beztroski czasem, kiedy otrzymujemy bezwarunkową miłość od naszych najbliższych, kiedy tworzymy piękne wspomnienia z wakacji i zabawy.

pexels.com | Trinity Kubassek

Niestety nie każde dziecko ma tyle szczęścia. Patologia, przemoc czasem może śmierć czy bieda powodują, że dzieciństwo niektórych dzieci jest wyjątkowo trudne. Jednak takie dzieci też dorastają a bardzo często jako dorośli już ludzie posiadają bardzo silne cechy osobowości.

Poniżej przedstawiamy jakie.

Wdzięczność

Nieustannie za czymś gonimy. Ciągle chcemy więcej, przez co nie potrafimy doceniać tego, co mamy. Ludzie, którzy doświadczyli cierpienia w dzieciństwie, potrafią jednak być wdzięczni za wszystko, co mają, ponieważ doceniają to, że nie muszą już dłużej cierpieć, tak jak cierpieli w dzieciństwie.

Wytrwałość w niedoli

Dzieci, które musiały radzić sobie z przykrościami, na które nie miały wpływu, jako dorośli lepiej radzą sobie, kiedy życie nie układa się, tak jakby chcieli. Osoby takie nauczone doświadczeniem potrafią szukać rozwiązań, które pomogą im wybrnąć z niekomfortowej sytuacji.

Czytaj więcej na kolejnej stronie…