w ,

4 znaki zodiaku, którym ciężko wyjść poza friendzone

Ty chciałbyś czegoś więcej, ale ciągle słysz „lepiej zostańmy przyjaciółmi”. Friendzone, czyli miejsce, z którego nie jeden chciałby wyjść, ale nie jest to wcale takie proste.

Sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś jednym ze znaków zodiaku, które niestety często pozostają tylko przyjaciółmi i dlaczego tak się dzieje.

Bliźnięta

Jak to możliwe, że ludzie tak uprzejmi i mili jak bliźnięta nie mają większych szans na coś więcej. Pewnie dlatego, że czasem ta ich uprzejmość zaczyna być nie do zniesienia, chociaż jest też drugi powód. To właśnie bliźnięta mają tendencję to przeciągania różnych spraw i niewyrażania na czas swoich uczuć.

Waga

Wydawać by się mogło, że wagi to urodzeni flirciarze. Niestety ich próby flirtowania wydają się, być pozbawione wszelakich reguł. Niektórym mogą wydawać się wręcz lubieżne, niektórym…

Koziorożec

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są dość specyficzne. Jeżeli są w „swoim” towarzystwie to wszystko gra. Z drugiej jednak strony ta ich wyjątkowość może zablokować ich szanse na cokolwiek więcej niż przyjaźń.

Wodnik

Wodnik to osoba, która wydaję się żyć na innej planecie, bez manier ani porządku. Osoby spod znaku wodnika często zakochują się w swoich przyjaciołach, zachowują się nietaktownie względem nich i tak już zaprzepaszczają swoje szanse na cokolwiek więcej.