w

Po tym poznasz, że on Cię kocha! Tak zachowuje się zakochany facet

Często kobiety mają pretensje do swoich partnerów o to, że nie kwapią się do składania miłosnych deklaracji. Zwracając zbytnią uwagę na słowa, nie dostrzegają licznych gestów i zachowań, po których bez trudu mogłyby poznać, że on naprawdę kocha. Zakochany facet prędzej wybierze ten sposób wyrażania miłości nie tylko dlatego, że trudniej mu mówić o uczuciach, ale też dlatego, że postrzega go jako bardziej wartościowy. Naucz się rozpoznawać jego język miłości!

zakochany facet
Fot. Pexels.com

Jak zachowuje się zakochany facet?

Ponoć istnieje pięć języków miłości, czyli sposobów, w jaki okazujemy drugiej osobie swoje uczucia. Wśród nich są też słowa, ale faceci wyjątkowo rzadko wybierają tę drogę. Zdecydowanie wolą dotyk, ale też wspólne spędzanie czasu, wyręczanie ukochanej w obowiązkach czy robienie jej niespodzianek.

Zakochany facet będzie zatem inicjował spotkania i starał się maksymalnie wykorzystać wspólny czas na rozmowę i bycie razem. Nie chodzi tylko o to, żebyś dotrzymała mu towarzystwa. On faktycznie chce poznać Twój punkt widzenia i dzielić się z Tobą ważnymi rzeczami.

Będzie też starał się robić wszystko, by ułatwić Ci życie. Chętnie zaoferuje pomoc, wyręczy Cię z czynności, której nie lubisz, doradzi, weźmie na siebie odpowiedzialność i wesprze Cię. Będzie chciał czuć się potrzebny i być dla Ciebie opoką.

Po tych gestach poznasz, że Cię kocha

po czym poznać że on cię kocha
Fot. Pexels.com

Po jakich gestach poznasz jeszcze zakochanego faceta?

  • Będzie nawiązywał kontakt fizyczny, nie tylko o podtekście seksualnym, ale po to, by czuć Twoją bliskość.
  • Gotów będzie do mniejszych i większych poświęceń: spełnienia zachcianki, zmiany planów czy ustąpienia Ci.
  • Po konflikcie będzie skory do wyciągnięcia ręki na zgodę.
  • Będzie się liczył z Twoim zdaniem przy podejmowaniu decyzji.
  • Zauważysz, że stara się robić na Tobie jak najlepsze wrażenie i obserwuje, czy Twoja reakcja jest pozytywna.
  • Będzie planował wspólną przyszłość – nawet w tak banalny sposób jak organizując z wyprzedzeniem wakacje razem czy proponując Ci wspólne aktywności.
  • Przedstawi Cię znajomym i bliskim i będzie chciał, żeby postrzegano was jako parę.

I co na to powiesz? Sądzisz, że Cię kocha, czy jeszcze na to za wcześnie?