w

Po tym poznasz, że On już za Tobą nie tęskni

Rozstania nigdy nie są proste. Jest to bardzo trudny okres w życiu, nie możesz się na niczym skupić, zaniedbujesz swoje obowiązki zawodowe i dodatkowo zadręczasz się ciągle myślami o nim.

fot. unsplash.com

Zastanawiasz się, czy dobrze zrobiłaś, czy on jeszcze coś do Ciebie czuje a przede wszystkim myślisz o tym, czy on za Tobą tęskni. Czasami nasz były już partner wysyła sprzeczne sygnały, które mogą być dla nas mylące, ale jeżeli robi jedną z tych rzeczy, to możesz mieć pewność, że on już za Tobą nie tęskni, a nawet jest mu bez Ciebie lepiej.

Nie szuka kontaktu

Jeżeli jakiś mężczyzna tęskni, to w pewnym nie wytrzyma i się odezwie. Może to zrobić zupełnie przypadkiem, tłumacząc się, że niechcący do Ciebie napisał czy zadzwonił, ale jednak się odezwie. Jeżeli natomiast przez dłuższy czas milczy jak zaklęty to możesz mieć pewność, że już za Tobą nie tęskni.

Oddał Ci wszystkie Twoje rzeczy

Czasami zdarza się, że po rozstaniu nie możesz się doprosić o rzeczy, które u niego zostawiłaś. Dzieje się tak, ponieważ on może mieć ciągle nadzieje, że jednak do Niego wrócisz lub cały czas o Tobie myśli, a te rzeczy mu Ciebie przypominają. Jeżeli jednak on oddał Ci wszystko od razu, to możesz być pewna, że nic już do Ciebie nie czuje.

Usunął wszystkie zdjęcia

Zanim partner pogodzi się z rozstaniem, to wszystkie wspólne chwile uwiecznione na portalach społecznościowych jeszcze tam są. Z drugiej strony, jeżeli partner jest pewien swojej decyzji i nic już go przy Tobie nie trzyma to od razu ‘’wyczyści swój profil”.

Jest szczęśliwszy

To jest taki znak, który Cię zaboli i ciężko się z tym pogodzić, ale jeśli on już naprawdę nie chce być z Tobą to będzie wyglądał na bardziej zadowolonego. Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko się z tym faktem pogodzić.

Umawia się z innymi

Więc to Ty dalej szpiegujesz go na różnych portalach i zauważyłaś zdjęcia z nową dziewczyną? To jasny sygnał, że trzeba się w końcu z niego wyleczyć, bo on już o Tobie zapomniał.