w

Nigdy nie ignoruj tych odczuć. Ich pojawienie się oznacza, że NIE JESTEŚCIE sobie pisani

Choć zdecydowana większość dorosłych ludzi jest z kimś związana, tylko część z nich odczuwa prawdziwą satysfakcję ze związku. Reszta pozostaje w nim z przyzwyczajenia, ze strachu przed samotnością lub ze względu na wspólne zobowiązania. Jednocześnie tłumacząc sobie, że może tak właśnie wygląda prawdziwe życie lub myśląc, że każda miłość w pewnym momencie nieco wygasa.

Prawda jest taka, że pojawiające się odczucia bardzo często są cennym drogowskazem, który może uchronić życie uczuciowe przed porażką.

fot.pexels.com/cottonbro

Istnieje wiele symptomów, których pojawienie się jest mocnym znakiem, że prawdopodobnie nie jesteście sobie pisani. Oto kilka z nich.

Mimo upływu czasu nie czujesz się przy nim w pełni swobodnie

Obawa przed pokazaniem siebie taką, jaką jesteś, może wynikać z twoich osobistych problemów, ale może być również sygnałem, że w danej relacji nie jesteś w pełni akceptowana. Jeśli twój partner sugeruje ci różnego rodzaju zmiany w wyglądzie lub zachowaniu, pierwszą reakcją może być udawanie kogoś, kim nie jesteś. To z kolei sprawia, że nigdy nie czujesz przy nim pełnej swobody.

Zamiast rozpływać się nad czułymi gestami zaczynają cię one… drażnić

Kiedy twój wybranek ma szereg wspaniałych cech i chciałby przychylić ci nieba wydaje się, że złapałaś pana Boga za nogi. Jeśli jednak zamiast czuć pełnię szczęścia coraz częściej czułe gesty po prostu cię drażnią, to ewidentny sygnał, że nic z tego nie będzie. Rozsądek nie jest tutaj dobrym doradcą.

Często zastanawiasz się jak ułożyłoby ci się życie z kimś innym

Tworzenie w głowie scenariuszy i wyobrażeń jak by to było, gdybyś związała się z kimś innym może oznaczać, że w obecnym związku czegoś ci brakuje. Tęsknota za czymś, czego obecnie nie dostajesz, prędzej czy później odbije się na waszej relacji.

Masz wrażenie, że wraz z wejściem w związek uleciała twoja energia

Jeśli patrząc w przeszłość zastanawiasz się gdzie się podziała ta energiczna i pełna pomysłów kobieta, zastanów się czy obecny partner nie hamuje twojego potencjału. Związek z osobą, która cię demotywuje lub przeszkadza w spełnianiu marzeń może powodować u ciebie życiowe znużenie i nieprzyjemną stagnację.

Nie czujesz się dla niego ważna i atrakcyjna

Ważnym symptomem pokazującym, że nie jesteście sobie pisani jest brak pewności, że jesteś dla niego ważna i atrakcyjna. Jeśli musisz doszukiwać się potwierdzenia miłości i ciągle dręczą cię wątpliwości, zdecydowanie warto wsłuchać się w swoją intuicję.