w ,

Najgorsze cechy mężczyzn – mało która je toleruje!

Każdy ma jakieś wady, a niektóre z nich są wyjątkowo charakterystyczne dla danej płci. Możemy wymieniać różne defekty związane z męską naturą, ale jest kilka cech, które naprawdę ciężko jest tolerować, a niekiedy nawet nie powinno się tolerować. Poznaj najgorsze cechy mężczyzn.

najgorsze cechy mężczyzn
Fot. Pexels.com

Najgorsze cechy mężczyzn – top 6

Zwrócimy uwagę na 6 najgorszych cech facetów, zaznaczając, że nie dotyczą one wszystkich mężczyzn. To te wady, które stosunkowo często można spotkać i które naprawdę przeszkadzają.

1. Agresja i brak kontroli nad emocjami

Wielu facetów zwyczajnie nie radzi sobie z emocjami, ale skutki tego potrafią być naprawdę nieciekawe. Nikt nie lubi nagłych wybuchów i zachowań, które powodują, że nie czuje się przy kimś bezpiecznie. To cecha, którą trudno jest tolerować, nie tylko u mężczyzn.

2. Egoizm i egocentryzm

Istnieje spore grono mężczyzn, którzy są szalenie skoncentrowani na sobie i na tym, jakie robią wrażenie na innych. Do tego stopnia, że nie zauważają np. swojej partnerki. Skupianie na sobie uwagi i nie liczenie się z innymi to jedna z najgorszych cech u faceta.

3. Nielojalność

Zdradzającego faceta nie trzeba komentować, ale wielu mężczyzn jest zwyczajnie nielojalnych w inny sposób. Nie wspierają partnerek, potrafią się od nich odwrócić czy poświęcać uwagę innej kobiecie, a także przedstawiać partnerkę w negatywnym świetle.

4. Potrzeba rywalizacji

najgorszy facet
Fot. Pexels.com

Chęć rywalizacji u faceta może być pociągająca. Ale wszystko ma swoje granice. Mężczyzna z obsesją rywalizacji staje się bardzo męczący. Nieustannie stawia siebie w kontrze do innych, a każdą sferę życia postrzega jako konkurs, który musi wygrać.

5. Nieprzywiązywanie wagi do estetyki

Ta cecha być może nie wszystkim przeszkadza jednakowo. Wiele kobiet jednak zgodzi się, że niektórzy faceci nie mają za grosz wyczucia estetycznego. Najgorsze jest to, że nie widzą w tym problemu i nie chcą zastosować się do rad partnerem o lepszym guście.

6. Tylko jeden punkt widzenia

Na koniec cecha, która łączy naprawdę wielu facetów. Mężczyzna jest silnie przywiązany do swojego punktu widzenia i zwykle ma trudność z wejściem w czyjąś skórę. To sprawia, że postrzega sytuacje w sposób powierzchowny i ograniczony i rzadko dostrzega własne błędy.