w

Miłosny temperament może zależeć od znaku zodiaku… kto kocha najbardziej?

Każdy z nas jest inny, a nasze charaktery, również w miłości, są ukształtowane w inny sposób. Mówi się, że mają na wpływ znaki zodiaku, a co za tym idzie, również daty naszych urodzin. Jak kochamy zgodnie z tym, co mówią gwiazdy?

fot. Canva

Ryby mają serce na dłoni

Ryby wierzą, że serce zawsze podpowiada im właściwe decyzje. Kochają się całym sobą, nie wstydząc się swojej romantycznej natury.

Skorpion skrywa swoje uczucia

Osoby spod tego znaku nie są zbyt wylewne i potrzeba czasu, aby powiedziały wprost o swojej miłości. Jeśli już to zrobię, będzie to do grobowej deski.

Rak do miłości podchodzi emocjonalnie

Przedstawiciele tego znaku wszystko przeżywają niezwykle silnie. Emocje w związku to nie zawsze dobra rzecz. Brak im trzeźwego umysłu.

Strzelec kocha nieromantycznie

Jeśli można kogoś posądzić o brak romantyzmu, to zdecydowanie będzie to strzelec. Jest nieufny i podejrzliwy, ale jeśli się zakocha, szczerze i prawdziwie, druga osoba staje się dla niego całym światem.

Miłość Wagi jest poukładana i harmonijna

Osoby spod znaku wagi to prawdziwe oazy spokoju. Wszystko mają zawsze pod kontrolą, również w miłości. Ich związki są harmonijne, spokojne i bezpieczne.

Bliźnięta kochają racjonalnie

Do związków osoby spod znaku bliźniąt podchodzą rozważnie. Wszystkie decyzje zawsze muszą przemyśleć. Drugiej osobie pozwalają odczuć ogromne poczucie bezpieczeństwa u swego boku.

Lwy zakochują się niewłaściwie

Taki to już temperament, że miłość lwów jest namiętna i porywcza, ale zazwyczaj niewłaściwa. Nieumiejętność w doborze partnerów często doskwiera lwom, które postanawiają zostać w niewygodnym związku.

Koziorożce w miłości są zimne

Osoby spod tego znaku niespecjalnie lubią okazywać uczucia. Można określić je jako osoby oziębłe, zdystansowane i niepotrzebujące wylewnych czułości.

Wodnik nie potrafi pokochać siebie

Stara dobra zasada mówi, że jeśli chcesz pokochać kogoś, najpierw pokochaj siebie. Wodnik ma z tym ogromny problem i dopóki się tego nie nauczy, nie będzie w stanie stworzyć pięknej relacji.

Baran w miłości jest porywczy

Silna osobowość barana, w której dominuje indywidualizm często przeszkadza w relacji. Musi znaleźć się druga osoba, która zechce go ujarzmić.

Miłość dla panny nie jest najważniejsza

Osoby spod znaku panny mają w życiu wiele ważniejszych wartości niż miłość. Może to być praca, hobby, przyjaciele. Ich partnerzy często czują się zepchnięci na drugi plan.

Byki boją się mówić o swoich uczuciach

Chociaż kochają ponad wszystko, to bojąc się odrzucenia, rzadko mówią to, co naprawdę czują. Niestety sprawia to, że często tracą wartościowe osoby.