w ,

Który kamień wybierasz? Odpowiedź opowie o twojej przyszłości

Wierzysz w moc kamieni? Postaraj się wybrać jeden z nich. Jedni w wyborze będą sugerowali się kształtem a inni kolorem. A jaki jest Twój typ? Wybierz i zobacz, co powie o Twojej przyszłości.

1# Kamień cytrynowy

Jeżeli wybrałeś właśnie ten kamień, to jest to znak, że musisz przypomnieć sobie, że to Ty jesteś osobą, która tworzy rzeczywistość, w której się znajdujesz. Musisz przestać wątpić, że to, co sobie założyłeś, można zrealizować. Po prostu uwierz w siebie i skup się na działaniu.

2# Kamień nefrytowy

Myśli o przeszłości napawają Cię smutkiem. Z drugiej jednak strony, kiedy myślisz o przyszłości, jesteś pełen obaw. Ten kamień przypomina Ci o tym, żeby skupić się na rzeczywistości, w której jesteś obecnie. Zostawić to, czego nie możesz zmienić oraz to na co nie masz wpływu.

3# Różowy kamień

Ludzie, którzy wybierają ten kamień, są osobami, które wszystkie swoje siły koncentrują na tym, aby odnieść sukces. Ten kamień przypomina o tym, żeby niektórym sprawom pozwolić układać się tak, jak chcą i trochę odpuścić, gdyż taka osoba ma tendencję do skupiania energii na rzeczach, które nie koniecznie są ważne.

4# Krzemianowy kamień

Jeżeli wybrałeś właśnie ten kamień, to znaczy, że jesteś osobą, która bardzo dużo z siebie daje, ale nie dostaje równie wiele w zamian. Ten kamień ma celu przypomnieć Ci, że aby być osobą szczęśliwą musisz odzyskać równowagę, powinieneś skupić się na tym, aby te wszystkie dobre rzeczy, które z siebie dajesz, muszą do Ciebie wracać.