w ,

Jak uleczyć złamane serce

Rozstanie z partnerem nigdy nie jest łatwe. A najgorzej jest, wtedy kiedy zawodzi nas człowiek, którego bardzo kochaliśmy. Czy złamane serce w ogóle można naprawić? Możemy podpowiedzieć Ci jak sobie w tym trudnym czasie pomóc.

Jesteś w żałobie

Pomimo tego, że Twój partner wcale nie umarł, tylko odszedł, Twoja psychika reaguję tak samo, jak w przypadku śmierci. A żałoba ma swoje etapy, lepiej o nich wiedzieć wtedy łatwiej jest się pozbierać.

Uświadom sobie to wszystko, co było złe

Bardzo dobrze jest pamiętać te wszystkie piękne chwile, ale po rozstaniu dobrze też jest uświadomić sobie te wszystkie sytuację, które wcale nie były dobre, a na pewno się wydarzyły, skoro doszło do rozstania. Dzięki temu może dojdziesz do wniosku, że dobrze się stało, że jednak do rozstania doszło i łatwiej będzie Ci się pozbierać.

Co robić, gdy ciągle chcesz wrócić do swojego byłego

Wielu z nas myśli, że żeby uleczyć złamane serce, wystarczy odzyskać byłego partnera. Wysyłamy wiadomości, dzwonimy, a nawet nachodzimy obiecując, że będziemy inni, że się zmienimy. Czy aby na pewno? Były partner jest byłym, nie bez powodu, a Ty chcesz się dla niego zmieniać? Proszę, Twój były już podjął decyzję, uszanuj siebie i pozwól mu odejść. Aha i jeszcze jedno. Nie rozpisuj się o swoim rozstaniu na portalach społecznościowych, bo będziesz tego później żałować.

Bądź autentyczna i kochana za to, kim naprawdę jesteś

Rozstanie bardzo często pomaga nam zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy. Oczywiście to nie jest miłe, ale może pomóc Ci zobaczyć Twoją prawdziwą wartość. Nie można nigdy uzależniać poczucia własnej wartości od swojego partnera. Zacznij kochać siebie, bądź sobą a zobaczysz, że zaczniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy będą chcieli pokochać Ciebie za to, jaka jesteś na prawdę.