w

Jak odzyskać mężczyznę, którego wciąż się kocha?

Ciągle masz poczucie, że niepotrzebnie zakończył się Wasz związek? Czujesz, że nadal kochasz byłego partnera i podejrzewasz, że on także może za Tobą tęsknić? Jeśli jesteś pewna – dowiedz się, jak odzyskać mężczyznę.

smutna kobieta
Fot. Pexels.com

Przyznanie do błędu

Czujesz (albo wiesz), że zakończyliście związek z Twojej winy? Spróbuj jeszcze raz o tym porozmawiać i jeśli rzeczywiście popełniłaś błąd – przyznaj się do niego. Szczera rozmowa – jak zwykle się sprawdzi. Także i tutaj.

Nie uciekaj do innego

Kochasz byłego partnera i chcesz do niego wrócić? Nie pokazuj mu, że masz powodzenie i że są zainteresowani Tobą inni mężczyźni. To na pewno nie pozwoli Ci osiągnąć upragnionego efektu. Wręcz przeciwnie – odstraszysz byłego, a nowego skrzywdzisz. To nie w porządku.

Czasem się przypomnij

Tylko nie zrozum nas źle. Nie chodzi o to, żebyś się narzucała bombardując exa wiadomościami na komunikatorach. Czasem się odezwij lub zadzwoń zapytać co tam słychać. Po jakimś czasie, gdy będziesz widziała chęć z jego strony do podtrzymywania kontaktu, zaproś go na kawę.

fot. Pixabay.com

Nie idź od razu do łóżka

Jeżeli się spotkacie, to nie idź od razu z nim do łóżka. Może to odebrać jako akt desperacji, że zrobisz wszystko, aby do Ciebie wrócił. Spokojnie, przyjdzie na to czas.

Bądź piękna i ciesz się życiem!

Zajmij się sobą. Realizuj się w pracy i w hobby. Dbaj o swój wygląd, ale zrób to dla… siebie. Od razu poczujesz się lepiej, a ona zauważy, że jesteś promienna i jeszcze bardziej będzie chciał z Tobą przebywać.

Pamiętaj jednak, aby mieć pewność, że chcesz na nowo stworzyć ten związek. Być może zakończył się nieprzypadkowo.

Zobacz także: Dlaczego dzisiaj związki są krótkotrwałe?