w

Idealny prezent na ostatnią chwilę dla bardzo bliskiej osoby

Święta za pasem, a Ty naprawdę nie masz jeszcze prezentu dla bardzo bliskiej Ci osoby? Nie oceniamy! W życiu bywa różnie. Najważniejsze to lepiej zorientować się późno niż później, a na pewno lepiej niż późno niż wcale. Mamy dla Ciebie szereg bardzo interesujących propozycji, które na pewno urzekną obdarowanego/obdarowaną. Są dość niestandardowe, ale przez to zostaną po prostu zapamiętane.

prezent
Unsplash.com

Podaruj swój czas

Możesz szybko pobiec do sklepu i kupić coś ładnego i może nawet drogiego. Album, zestaw kosmetyków, dobre wino. Nie, nie jest to zły prezent. Jednak czy na pewno będzie on od serca? Pomyśl o czymś bardziej cennym. O Twoim… czasie. A czas (i przy okazji zaangażowanie) możesz podarować na wiele sposobów. Napisz na kartce pięknym pismem „kupon na domową kolację z winem”. Wybierzcie razem termin i ugotuj coś pysznego. A może wspólne układanie puzzli? Wyjście do kina? Wybierz coś co obdarowana osoba lubi robić i zróbcie to razem. Pamiętaj, by wtedy odłożyć telefon i oddać całkowicie swoją uwagę bliskiemu.

Voucher na audiobooki

Obdarowywana przez Ciebie osoba jest bardzo zabiegana? A może po prostu kocha książki i chciałaby ich pochłaniać jeszcze więcej i więcej? Zorientuj się, czy nie ma jeszcze wykupionego pakietu na platformę z audiobookami. Wykup jej czasowy dostęp np. na rok. To naprawdę wspaniały prezent, który z pewnością zostanie doceniony.

Voucher na sesję fotograficzną

Jeszcze przed świętami zdążysz wykupić ukochanej osobie voucher na sesję fotograficzną. Możesz zamówić zdjęcia bardziej profesjonalne (np. biznesowe do pracy) czy te stricte rodzinne (np. sesja z dziećmi albo zwierzakiem?). Piękne zdjęcia od profesjonalnego fotografa to najlepsza pamiątka!

Voucher na warsztaty kulinarne online

Ukochana osoba uwielbia doznania kulinarne? Dzisiaj w internecie nie brakuje ofert kursów kulinarnych, zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych. Może to dobry pomysł na prezent? Koniecznie o tym pomyśl.

Co warto dorzucić do tej listy? 🙂

Sprawdź także: 5 powodów dlaczego mężczyźni wybierają zołzy (mysli.pl)