w ,

Dowiedz się, co wielkość dłoni zdradza o twoim charakterze.

Wygląd dłoni jest bardzo ważny, ponieważ ta część ciała jest niemal zawsze widoczna. Ręce powinny więc być czyste i zadbane, by ich właściciel robił na otoczeniu dobre wrażenie. Ale nie tylko wygląd dłoni wiele mówi o człowieku, ale także ich rozmiar, gdyż według specjalistów wielkość dłoni ma związek z osobowością.

Jak się dowiedzieć, czy posiadane dłonie są małe czy duże? Wystarczy sprawdzić, czy po przyłożeniu kciuka do wewnętrznej strony łokcia, środkowym palcem sięgamy do nadgarstka. Jeśli tak, to dłoń można uznać za dużą.

Małe dłonie

Posiadacze małych dłoni lubią przygody i bardzo trudno im usiedzieć w miejscu. To ludzie szaleni, temperamentni i nieco porywczy, którzy nie boją się wyzwań i ryzyka, a swoją uwagę poświęcają głównie ogólnym problemom, bez skupiania się na szczegółach danych sytuacji. Ten sposób patrzenia na świat sprawia, że często popełniają te same błędy. Właściciele małych dłoni są pragmatykami.

Duże dłonie

Duże dłonie najczęściej posiadają perfekcjoniści i osoby o umyśle ścisłym. Właściciele dużych dłoni świetnie odnajdują się przy drobiazgowych i czasochłonnych zadaniach, wymagających spostrzegawczości i logicznego myślenia. Osoby te zbyt dużo rzeczy biorą sobie serca, a także stawiają dobro innych ponad własne, dlatego wiele osób zgłasza się do nich po wsparcie, nieraz nadmiernie wykorzystując ich dobroć.