w ,

4 sygnały, które nieświadomie wysyła zdradzający mężczyzna.

David King to dyrektor Lipstick Investigations – firmy, która specjalizuje się w tropieniu zdrad. Opowiedział on o najczęstszych sygnałach, które podświadomie wysyłają zdradzający mężczyźni.

Oto 4 najczęstsze znaki świadczące o tym, że twój mąż cię zdradza.

1# Zaczyna się stroić na “zwykłe” wyjścia

Pierwszym i najbardziej oczywistym sygnałem jest nagła zmiana zachowania partnera i przesadne dbanie o własną sylwetkę. Nowa woda kolońska, nowa fryzura i ciuchy, wszystko to może świadczyć, że twój mąż ma kogoś na boku.

2# Boi się dać Ci telefon do ręki

Jeśli twój partner niespodziewanie i bez wyraźnego powodu ustawia hasło na swoim smartfonie, tablecie, czy komputerze, może to być niepokojącym sygnałem. Taka sytuacja nie powinna cię jednak zdziwić jeśli bezceremonialnie przeglądasz jego wiadomości i monitorujesz połączenia. Każdy zasługuje na odrobinę prywatności.

3# Denerwuje się na Twoje pytania

Kolejnym zachowaniem towarzyszącym niewierności jest gniew i agresja. Za każdym razem gdy zadzwoni jego telefon, on wstaje i wychodzi rozmawiać do drugiego pokoju. Każde zadane przez ciebie pytanie, nawet najprostsze, może prowadzić do kłótni. Wydaje się, jakby twój partner po prostu szukał powodu do konfliktu. Takie zachowanie to próba usprawiedliwienia swoich czynów przez obwinianie ciebie.

4# Nagle ma plany bez Ciebie

Ostatnim znakiem świadczącym o niewierności twojego mężczyzny jest jego niechęć do wychodzenia wspólnie z domu. Jeśli twój mąż zwykł zapraszać cię do restauracji, czy kina, lecz nagle zaczął szukać wymówek aby iść gdzieś samotnie, to niepokojący sygnał.

Pamiętaj, że osobno, żaden z tych znaków nie musi wskazywać na niewierność twojego męża. Jednak gdy zauważasz więcej niż jeden z nich w zachowaniu partnera, nie ignoruj tego.