w

Dlaczego ON przestaje się odzywać?

Udana randka zazwyczaj jest początkiem pogłębiania relacji między dwojgiem ludzi. Jeśli obie strony są sobą zainteresowane, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Istnieje jednak grupa kobiet, które raz po raz spotykają się z rozczarowaniem, kiedy po pozornie dobrym początku następuje zaskakujący koniec znajomości. Dlaczego tak się dzieje?

Być może przejawiają zachowania, które skutecznie niszczą zainteresowanie ze strony mężczyzn. O jakich zachowaniach mowa?

Zbyt szybkie snucie planów

Jeśli kobieta po kilku spotkaniach snuje wizje wspólnej przyszłości, zdecydowanie odbiera w ten sposób niezwykle ważny element towarzyszący pierwszym randkom, czyli nutę niepewności. Kiedy mężczyzna nie musi już zastanawiać się co wyniknie z danej relacji, przestaje odczuwać ekscytację, która towarzyszyła mu na początku. Niejednokrotnie może się też wystraszyć zbyt daleko idących planów. Co wtedy robi? Powoli wycofuje się z tego typu znajomości.

Nachalność

Ciągłe propozycje spotkań lub chęć towarzyszenia we wszystkich elementach dnia mogą naprawdę męczyć. Mało kto lubi być zasypywanym smsami lub telefonami od osoby, której tak naprawdę dobrze nie zna. Jeśli zachowanie kobiety jest zbyt osaczające, mężczyzna prawdopodobnie zacznie szukać wymówek, a spędzany wspólnie czas będzie coraz krótszy.

Zamęczanie swoimi opowieściami

Bycie gadułą to popularna, lecz nieco uciążliwa dla otoczenia cecha. W przypadku bliskich osób zazwyczaj nie jest odbierana negatywnie. Inaczej ma się sytuacja, kiedy dwoje ludzi dopiero się poznaje. Bezustanne opowiadanie o sobie i swoich życiowych historiach może wywołać u mężczyzny poczucie, że zupełnie nie liczy się to, co on sam ma do powiedzenia. Jeśli podczas randki kobieta nie daje mu dojść do głosu, może nie mieć ochoty na kolejne spotkanie.

Brak inicjatywy

Udawanie niedostępnej lub co gorsza ignorowanie mężczyzny po to, aby zaczął „walczyć” to taki sam błąd jak zbytnia nachalność. Żadna skrajność nie jest dobra, a oczekiwanie, że tylko mężczyzna będzie wychodził z inicjatywą może zepsuć dobrze zapowiadającą się relacje.