w

Czyny znaczą więcej niż słowa! 5 zachowań, którymi On udowadnia, że Cię kocha

Martwisz się, że on rzadko mówi „kocham Cię”? A może jednak dość często Ci to powtarza, ale Ty ciągle myślisz, że to za mało? Pamiętaj, że czyny znaczą więcej niż słowa! Zwróć uwagę na jego zachowanie. Szybko przekonasz się, czy to właśnie nim udowadnia Ci, że Cię kocha.

para
Fot. Unsplash.com

1. Troszczy się o Ciebie

Gdy zaboli Cię brzuch, od razu oferuje szereg rozwiązań. Prosi Cię, byś się położyła, zaparza ziółka, a gdy sprawa jest poważniejsza od razu zawozi do lekarza. Pyta czy zjadłaś śniadanie, jak się czujesz po obudzeniu, czy miałaś dobry dzień w pracy. To piękne! Takie zachowania świadczą o tym, że naprawdę mu na Tobie zależy. To po prostu bezinteresowna miłość. Czy może być coś piękniejszego?

2. Zabieg o kontakt

Często kontaktuje się z Tobą w ciągu dnia. Pyta jak się czujesz, mówi, że chciał Cię usłyszeć i podpytuje co robiłaś. Po prostu jest ciekawy Ciebie i Twojego życia. Najpewniej chce być jego integralną częścią. Jeżeli ciągle szuka kontaktu, to szaleje za Tobą. To proste.

3. Chce byś poznała jego rodzinę

Gdyby nie miał wobec Ciebie poważnych planów, to na pewno nie przedstawiałby Cię swojej rodzinie. Bardzo by chciał, byś spędzała czas z jego bliskimi, ale absolutnie niczego Ci nie narzuca. Po prostu zależy mu na tym, aby mieć wszystkie ukochane dla siebie osoby blisko siebie. To znak, że na bank planuje z Tobą przyszłość!

4. Chce poznać Twoją rodzinę i spędzać z nią czas

Wie, że Twoja rodzina jest dla Ciebie istotna. Podobnie jak przyjaciele. Dlatego wszystkich Twoich bliskich akceptuje i chce ich poznać.

5. Planuje z Tobą przyszłość

Mówiąc o przyszłości stosuje określenie „my”. Nigdy nie mówi o niej w kontekście tylko swojej osoby. To znak, że on naprawdę Cię kocha.

Nadal uważasz, że Twój partner Cię nie kocha, bo rzadko mówi „kocham cię”? Nie fiksuj się na tym, ale zwróć uwagę na jego zachowania. Jeżeli reprezentuje wszystkie te wyżej przytoczone, to znaczy, że naprawdę jesteś dla niego najważniejsza.

Zobacz także: Największe grzechy w miłości. Cierpieć będziesz przede wszystkim Ty