w

Czy twoja miłość jest dojrzała?

Zastanawiasz się czasem, czy Twoja miłość jest dojrzała? Czy Ciebie i jego łączy coś wyjątkowego, coś, co pozwoli Wam się razem zestarzeć w spokoju ducha i wiecznym optymizmie? Czy związek, w którym jesteś, to naprawdę to coś?

Oto kilka sygnałów, które o tym wszystkim świadczą!

fot. unsplash.com

Planujecie przyszłość

Myśląc o dalekiej przyszłości, zupełnie z automatu „wrzucasz” tam jego. A planując ważne wydarzenia czy zmiany w życiu, najpierw pytasz go o zdanie. Co więcej – bierzesz pod uwagę, że on będzie miał inne zdanie i wcale się z tego powodu nie obrażasz. Wiesz, że wspólne życie wymaga kompromisów, a poza tym… on czasem ma rację!

Uważasz go za fajnego faceta

Lubisz go. Tak zwyczajnie, po prostu go lubisz. Za jego poczucie humoru, sposób bycia, waleczność albo wręcz przeciwnie – za ugodowy charakter. Na „dzień dobry” możesz wymienić co najmniej 5 jego zalet. Bo to fajny facet, prawda?

Nie miewacie cichych dni

Dojrzałość to świadomość, że liczba wspólnych dni w życiu jest ograniczona, a nawet najpiękniejsza miłość nie jest dana na zawsze. Dojrzałe pary nie miewają cichych dni, bo zwyczajnie żal im czasu. Dojrzałe pary potrafią powiedzieć sobie: „Ech, przecież to właściwie głupia sprawa”.

Akceptujecie siebie

Ludzie, którzy kochają się z pasją i szaleńczo, widzą się przez różowe okulary. Ludzie, którzy kochają się dojrzale, widzą swoje wzajemne wady – a mimo to lubią ze sobą być, obok siebie zasypiać i zwracać się do siebie w trudnych chwilach. Kochają się nie za coś, a mimo czegoś.

To jak – czy Twoja miłość jest dojrzała?

źródło: puder.pl