w

Czy twój facet ma zadatki na mamisynka? Sygnały, na które warto zwrócić uwagę

Dla większości kobiet facet, który jest rodzinny, to idealny kandydat na męża i ojca. Jest to zdecydowanie pożądana cecha u mężczyzn. Jeśli nawet nie zależy im na rodzinie z gromadką dzieci, to zdecydowanie oczekują od swojego partnera szacunku.

Posiadanie wymienionych cech bardzo łatwo zaobserwować na podstawie tego, jak mężczyzna traktuje… swoją matkę. To właśnie z domu wynosi się szacunek do kobiet, sposób ich traktowania i poglądy na temat roli kobiety w życiu codziennym. Kiedy jednak granica zostaje przekroczona, a twój facet to po prostu „mamisynek”?

Każdą decyzję konsultuje z mamą

Niby ustala wszystko z tobą, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze rozmawia na dany temat z mamą? To znak, że może być uzależniony od jej zdania i załatwianie wszystkich późniejszych spraw będzie wyglądało dokładnie tak samo. Przyjrzyj się, czy twój mężczyzna potrafi samodzielnie dokonywać ważnych wyborów.

Nie potrafi odmawiać

Pomoc własnym rodzicom jest ważna i oczywista. Jeśli jednak twój facet rzuca wszystko, aby załatwić każdą, nawet najmniejszą sprawę dla swojej mamy to wiedz, że coś jest nie tak.

Z pewnością tłumaczy to troską i obawą przed sprawieniem mamie przykrości. Dla ciebie może to niestety oznaczać poważne problemy w doprowadzeniu do skutku jakichkolwiek planów. Pamiętaj, że dorosły człowiek, nawet ten najbardziej rodzinny, powinien potrafić ocenić w których sprawach musi pomóc niezwłocznie, a które mogą poczekać.

Stawia mamę za wzór

Jeśli gotujesz obiad, to najlepiej tak, jak robi to jego mama. Zajmowanie się domem, organizacja przyjęć, czy wspólnych wyjazdów – to również szerokie pole do usłyszenia dobrych rad, mających na celu „dorównaniu” jego mamie. Tego typu zachowania zdecydowanie nie wróżą nic dobrego!

Nieustannie się z nią kontaktuje

Każdy dzień zaczyna od rozmowy telefonicznej z mamą, ciągle relacjonuje jej przebieg dnia, a może odbiera od niej kilka połączeń podczas jednej randki? To mogą być sygnały, że jego relacja z mamą jest zbyt zacieśniona i tworzenie związku z kobietą będzie utrudnione.

Zauważając powyższe sygnały u swojego wybranka zastanów się, czy będziesz w stanie funkcjonować tak na dłuższą metę. Licząc na diametralne zmiany lub myśląc, że „jakoś to będzie” możesz się bowiem gorzko rozczarować.