w ,

Zobacz, co twoje ulubione zwierzę mówi o tobie.

Delfin.

Jesteś duszą towarzystwa. Masz łatwe usposobienie, w każdym towarzystwie czujesz się dobrze.

Lew.

Jesteś milszy, niż się na początku wydajesz, a to dlatego, że potrzebujesz chwili, aby poczuć się dobrze w towarzystwie nowej osoby. Przyciągasz do siebie ludzi lojalnych i dopóki masz wokół siebie szczerych przyjaciół, jesteś w stanie osiągnąć wszystko.

Małpa.

Nigdy nie bierzesz życia zbyt poważnie. Klasowy klaun to określenie pasuje do ciebie idealnie, chociaż potrafisz wykazać się inteligencją, gdy wymaga tego sytuacja. Nie ważne gdzie się znajdujesz, zawsze dobrze się bawisz.

Lis.

Nie lubisz tłumów i potrzebujesz dłuższej chwili, żeby otworzyć się przed innymi. Możesz się wydawać trochę wycofany, ale gdy już się przełamiesz, okazujesz się, być osobą, z którą świetnie się rozmawia. Potrafisz uparcie dążyć do celu.

Niedźwiedź.

Twoja osobowość pozostaje zagadką dla innych. W głębi serca jesteś osobą opiekuńczą z silnym instynktem rodzicielskim. Dla ciebie opiekuńczość względem innych jest naturalna. Ludzie bywają onieśmieleni twoim towarzystwem.

Świnia.

Wydaję ci się, że ludzie cię nie doceniają, podczas gdy ty masz tak dużo do zaoferowania. Kiedy już pokażesz innym, że przyjazne usposobienie to twoja druga natura nie znajdzie wiele osbób, które miałyby jakikolwiek powód, aby cię nie lubić.