w

Chcesz, żeby mężczyzna był Tobą zainteresowany? Nie popełniaj tych błędów!

Wiele kobiet zastanawia się, dlaczego jej znajomości z mężczyznami kończą się na kilku randkach. Miło spędzony czas, uczucie nadawania na tych samych falach, a później… brak odzewu lub propozycja przyjaźni. Brzmi znajomo? Zastanów się, czy nie popełniasz kilku ważnych błędów.

Chcesz, żeby mężczyzna był Tobą zainteresowany? Nie popełniaj tych błędów! / Pixabay

Mówisz wszystko na pierwszej randce

Chcesz, żeby mężczyzna dobrze cię poznał, więc już na pierwszym spotkaniu opowiadasz mu historię swojego życia. Ze szczegółami tłumaczysz powody rozpadu swoich związków lub zdradzasz trapiące cię problemy.

Choć szczerość jest ważna, mężczyzna po takiej randce może poczuć się przytłoczony i zdezorientowany. W początkowym etapie znajomości lepiej postawić na pozytywne wibracje i skupić się na tym co jest tu i teraz. Na rozmowy o trudnej przeszłości zdecydowanie przyjdzie jeszcze czas.

Zwracasz uwagę na swoje wady

Obawiasz się, że nowo poznany mężczyzna nagle „odkryje” twoje wady, więc wolisz zawczasu mu o nich wspomnieć. Być może liczysz, że nie będzie mu to przeszkadzać i odetchniesz z ulgą. Możesz też mieć problem z przyjmowaniem komplementów i odpierasz je, umniejszając swoje zalety. To poważny błąd.

Otaczający nas ludzie bardzo często nie zwracają uwagi na rzeczy, które nam spędzają sen z powiek. Pozwól im, aby mogli sami wyrobić sobie zdanie na twój temat.

Zbyt szybko wybiegasz w przyszłość

Kiedy spotykasz naprawdę interesującą osobę, zaczynasz mimowolnie snuć odległe plany na przyszłość. Podczas spotkań zastanawiasz się gdzie zamieszkacie lub ile będziecie mieć dzieci. Dajesz w ten sposób do zrozumienia, że mężczyzna nie musi się już starać o twoje względy.

Zdecydowanie lepiej zrobisz, jeśli zostawisz mu nutkę intrygującej niepewności.