w

Bycie „tą drugą”. Czy romans z żonatym może mieć happy end?

Wchodzenie w związek z zajętą osobą nie jest czymś pochwalanym i pożądanym. Mimo to wiele kobiet jest uwikłanych w tego typu relacje. Część z nich to te, które zarzekały się, że nigdy nie zdecydowałyby się na taki krok.

Czy związek z zajętym mężczyzną może być początkiem wspólnego życia?

Istnieje kilka sygnałów, że bycie „tą drugą” nie ma najmniejszych szans na happy end. O jakich sygnałach mowa?

Odwlekanie rozstania z obecną partnerką

Wielu mężczyzn, którzy decydują się na romans będąc w stałym związku, zarzeka się, że ich małżeństwo to tylko formalność. Opowiadają więc o planach rozstania i zapewniają, że nic już ich nie łączy z obecną partnerką. Jeśli faktycznie tak jest, rozstanie powinno nastąpić lada moment.

Odwlekanie tego kroku i podawanie coraz różniejszych powodów, dla których zakończenie związku nie może dojść do skutku, jest jasnym sygnałem, że coś tu nie gra.

Ukrywanie relacji

Nowo poznany mężczyzna może poinformować cię, że właśnie rozpadł mu się związek lub jest w trakcie rozwodu. Jeśli mimo to zależy mu na ukrywaniu waszych spotkań nie świadczy to dobrze o powodzeniu waszej relacji. Być może oszukuje swoich najbliższych lub nie jesteś dla niego na tyle ważna, aby już na tym etapie przedstawiać cię otoczeniu.

Przedłużająca się samotność

Kiedy mimo zapewnień o wielkiej miłości spędzasz wszystkie święta i ważne uroczystości samotnie, nie łudź się, że już niebawem ulegnie to zmianie. W prawdziwej miłości nie ma miejsca na proszenie o czyjąś obecność. Przedłużająca się samotność dobitnie pokazuje, że bycie „tą drugą” nie przyniesie ci spełnienia.

Obserwowanie czyjegoś nieszczęścia

Będąc w związku z człowiekiem, który nie liczy się z uczuciami innych i oszukuje osoby ze swojego otoczenia, możesz spodziewać się, że za jakiś czas również twoje uczucia nie będą dla niego ważne. Związek może się udać, jeśli mężczyzna postawi na szczerość ze swoją obecną partnerką.

O szczerości będzie świadczyć szybkie zakończenie związku, który zgodnie z jego relacją jest dla niego niesatysfakcjonujący.