w

7 najczęstszych kłamstw facetów w stosunku do kobiet

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nie tylko mężczyźni kłamią. Kobiety również mają swoje „za uszami”, bo mówienie nieprawdy nie zależy od płci a od osoby. Dzisiaj jednak skupimy się na panach i najczęściej powielanych kłamstwach przez nich właśnie. Czy znasz je wszystkie?

Oto 7 kłamstw, które często wypowiadają faceci.

para
Fot. Unsplash.com

„Uwielbiam za ciebie płacić”

Oczywiście w tych słowach może być sporo prawdy, ale często są tylko wypowiadane z grzeczności i nawet z podświadomego wymagania, że chcą coś w zamian. Jeżeli chcesz mieć zatem pewność, że nie będziesz nic „dłużna”, zapłać za siebie. To jak najbardziej fair rozwiązanie dobre tak naprawdę dla wszystkich.

„Tylko Ty tak na mnie działasz”

Czy aby na pewno? Jeżeli takie słowa wypowiada do Ciebie facet po krótkim okresie znajomości, to licz się z tym, że kłamie. Najprawdopodobniej chce po prostu tylko i wyłącznie zaciągnąć Cię do łóżka.

„Żadna kobieta mi się nie podoba poza Tobą”

Odpowiedz sobie na pytanie: czy Tobie podoba się tylko i wyłącznie Twój facet? Czy może jednak lubisz zerknąć czasem na atrakcyjnego przedstawiciela płci przeciwnej? Nie dajmy się zwariować! Mówimy o podobaniu, a nie o miłości. To dwie zupełnie różne rzeczy i w tym, że podoba Ci się wielu facetów naprawdę nie ma nic złego.

„Jesteś piękniejsza niż ta aktorka”

Widzisz w telewizji kobietę. Jest idealna. Piękna. Ma boskie ciało. Perfekcyjną fryzurę. Itd. I wtem słyszysz, że Twój facet uważa, że jesteś piękniejsza. Oczywiście to wspaniały komplement, ale… Resztę dopowiedz sobie sama 🙂

„Wygląd nie ma znaczenia”

Ma. Rzeczywiście nie jest najważniejszy i takowy nie powinien być, ale facet który twardo stoi przy takiej opinii, po prosty kłamie. Zaniedbana, nieatrakcyjna (obiektywnie ujmując) kobieta po prostu nie będzie mu się podobać i koniec kropka.

„Intymność nie jest ważna”

Aha.

„Nie miałem czasu Ci odpisać”

Przez cały dzień nie znalazł dla Ciebie nawet 2 minut, żeby odpisać na SMS-a? No to po prostu jest nierealne. Nie wierz w to.

Co jeszcze dorzuciłabyś do tej listy? 🙂

Sprawdź także: Emocjonalne uzależnienie od partnera. Jak je rozpoznać i jak pokonać? (mysli.pl)