w

5 typów mężczyzn, których lepiej unikać, jeśli nie chcesz się rozczarować

Czas randkowania to etap, w którym każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Łatwo można wtedy przeoczyć niektóre cechy, które zwiastują problemy w związku. Nie myśl jednak, że potrzebujesz wielu miesięcy, aby poznać się na danym człowieku. Już po pierwszych spotkaniach jesteś w stanie wyłapać symptomy, które nie wróżą niczego dobrego.

Poznaj pięć typów mężczyzn, których powinnaś unikać, jeśli nie chcesz relacji pełnej przeszkód i frustracji.

Pracoholik

Praca jest dla niego czymś niezwykle istotnym. Z początku może ci imponować swoją obowiązkowością i ambicją. Z biegiem czasu zauważysz jednak, że brakuje wam czasu dla siebie, gdyż nowo poznany mężczyzna bezustannie pracuje. Nawet na waszych spotkaniach odbiera jeden telefon za drugim i z przejęciem opowiada o nowych przedsięwzięciach.

Kobieciarz

Niech cię nie zwiedzie jego świetny kontakt z kobietami i bycie duszą towarzystwa. Jego najlepsze przyjaciółki okażą się dziewczynami poznanymi na ostatniej imprezie, a grono to stale będzie się powiększać. Ten mężczyzna po prostu lubi otaczać się kobietami i nie zmieni tego nawet związek z tobą.

Mamisynek

Dobry kontakt ze swoimi rodzicami to duży atut, ale czasami kryje się pod tym coś innego. Jeśli twój wybranek relacjonuje wszystkie wydarzenia swojej mamie, ciągle rozmawia z nią przez telefon i pyta o radę przy codziennych sprawach, zdecydowanie lepiej się w to nie pakować. Nieodcięta pępowina może mocno zszargać twoje nerwy, dając ci odczuć, że zdanie mamy liczy się bardziej niż twoje.

Duży chłopiec

Miło spędzać czas z tak zwanymi lekkoduchami. Wydaje się, że problemy ich nie dotyczą. Ich życie wypełnia zabawa i beztroska, a oni sami nie zaprzątają sobie głowy myślami o przyszłości. Choć początkowo może ci się wydawać to urocze i przyjemne, musisz być gotowa na to, że to ty będziesz musiała pełnić rolę tej odpowiedzialnej. Zastanów się, czy masz ochotę wiecznie prowadzić kogoś za rękę.

Narcyz

Przesadna dbałość o swój wygląd i skoncentrowanie na sobie powinny być dla ciebie sygnałami ostrzegawczymi. Mężczyzna, który uwielbia, kiedy wszystkie oczy są skierowane w jego stronę, a na imprezę szykuje się dwa razy dłużej niż ty, raczej nie jest idealnym kandydatem na partnera. Może okazać się, że zamiast ciebie, najbardziej kocha… siebie.