w

3 powody, na których facet traci zainteresowanie kobietą

Wydawało Ci się, że Wasza relacja jest idealna. W końcu tak świetnie się układało, a oboje coraz mocniej się w nią angażowaliście. Nagle jednak on zaczął się oddalać, odsuwać, zupełnie nie wiedzieć czemu. Stał się dość obojętny i wyjątkowo zajęty, przez co niemal się nie widujecie.

fot. Canva
fot. Canva

Przestał oddzwaniać i sam nie zaczyna rozmowy. Co się stało, że tak zakochany facet nagle stał się obojętny i zimny?

Poczuł, że Ty angażujesz się zbyt mocno

Do pewnego momentu wszyscy angażujemy się tak samo, jednak przychodzi moment, kiedy ktoś może nagiąć pewne granice. Z pewnością nawet nie zdawałaś sobie sprawy, kiedy z Twoich ust padło jakieś słowo/zdanie, które totalnie go wycofało. Zaczął się zastanawiać, czy to wszystko idzie w dobrym kierunku… w końcu bycie singlem było bardzo spoko i nie chciałby się uwiązywać tak szybko z jedną dziewczyną. Proponowałaś poznanie wspólnych znajomych, wyjazd na weekend i wszystko to brzmiało dobrze, ale dla niego nagle okazało się, że jest za wcześnie.

Nie jest jeszcze gotowy na coś „na serio”

Kiedy się poznaliście, świetnie się ze sobą bawiliście. Zapełnialiście sobie swój wolny czas, w końcu Wasi znajomi też od dawna są już w stałych związkach. Myśleliście o sobie i wciąż podsycaliście adrenalinę, która z czasem zaczęła słabnąć. Wkradała się rutyna i codzienność, która powodowała, że zaczynaliście osiadać gdzieś razem. I on się wtedy obudził. Że koniec z motylkami w brzuchu, a czas na rzeczywistość. Podwózka do lekarza, zakupy na kolację, wynoszenie śmieci. To brzmi już jak związek… STOP! On przecież tego nie chce. Chciał, żeby było fajnie, ale nie chce bawić się w dom. Dlatego uznał, że to najwyższa pora, aby się wycofać.

Przytłoczyło go zbyt wiele „WAS”

Byłaś tak zakochana i szczęśliwa myśląc, że spotkałaś mężczyznę swoich marzeń, że zapomniałaś zapytać czy on też postrzega Was w ten sposób. Niestety nie. Było świetnie, dobrze się bawił, ale Twoje ciągłe telefonu, spędzanie czasu razem 24 godziny na dobę totalnie go przytłoczyło. Nie był jeszcze gotowy na poznanie Twoich rodziców czy bycie Twoją osobą towarzyszącą podczas 50-lecia ślubu dziadków.