w

Związek z dużo starszym facetem. Warto spróbować?

Związki młodych kobiet z dużo starszymi facetami cały czas budzą wiele kontrowersji. Okazuje się jednak, że taki układ ma spore szanse na powodzenie i przynosi wiele korzyści. Doświadczenie, stabilizacja i bezpieczeństwo – to tylko nieliczne zalety relacji ze starszymi mężczyznami. Poznaj powody, dla których każda kobieta powinna chociaż raz w życiu poznać, czym jest związek z dużo starszym facetem!

Bezpieczeństwo

Starsi mężczyźni z uwagi na swój wiek najczęściej posiadają ustabilizowaną sytuację finansową i zawodową. Daje to poczucie bezpieczeństwa finansowego, które jest naprawdę istotne nie tylko w związku, ale w całym życiu. Posiadając u swego boku wsparcie w postaci doświadczonego, mądrego życiowo i pomocnego mężczyzny, można z powodzeniem osiągać sukcesy i piąć się po drabinie własnych osiągnięć zawodowych. Stabilna pozycja w pracy oznacza też więcej czasu dla własnej kobiety. Mężczyzna nie musi się już przecież martwić, co zrobić, aby osiągać awanse i zostawać po godzinach, aby przypodobać się szefowi.

fot. unsplash.com

Związek z dużo starszym facetem – doświadczenie

Starsi faceci mają już niejedną relację za sobą. Każda kolejna uczyła ich, w jaki sposób traktować kobiety. Starszy mężczyzna miał dużo czasu na popełnianie i naukę na własnych błędach. Obecnie jest stabilny emocjonalnie, pewny siebie, posiada własny światopogląd, system wartości i jasno określony życiowy cel. Do tego życie nauczyło go: dystansu, przenikliwości, spokoju oraz mądrości. Wszystko to sprawia, że Wasza relacja będzie spokojniejsza, stabilniejsza i dojrzalsza. W tym przypadku partnerstwo i przyjacielstwo zajmują miejsce zazdrości i zaborczości, która jest domeną młodych mężczyzn.

Umiejętności w łóżku

Mówi się, że każda kobieta powinna chociaż raz w życiu pójść do łóżka ze starszym facetem. Jest w tym wiele prawdy! Starsi są bardziej doświadczeni. Wiedzą, co sprawia kobiecie przyjemność i w odpowiedni sposób to wykorzystują. Dodatkowo zazwyczaj za sprawę pierwszoplanową uznają danie przyjemności kobiecie, a dopiero później – czerpanie własnej. Zbliżenia ze starszym są doświadczeniem, które uczy znajomości własnego ciała. Warto je posiadać na przyszłość, aby wiedzieć, czego oczekiwać od innych partnerów.