w ,

Jeśli twój mąż postępuje w ten sposób, to znaczy, że nie mogłaś trafić lepiej.

Zastanawiałaś się kiedyś, że dobrze wybrałaś męża? Jeśli twój mąż robi te rzeczy to wiedz, że masz przy sobie osobę, na którą zawsze będziesz mogła liczyć.

1# Zachęca cię i inspiruje.

Dobry mąż to taki, który zawsze cię wspiera. Nie zależnie od tego, jakie są twoje marzenia, zawsze dodaje ci skrzydeł w ich realizowaniu.

2# Potrafi cię uspokoić i pocieszyć.

Do kogo biegniesz się wypłakać, jeśli coś w życiu nie idzie po twojej myśli? Jeśli zawsze wybierasz swojego męża, bo czujesz, że masz w nim swojego najlepszego przyjaciela, to znaczy, że on ma tę zdolność wysłuchania i ukojenia twojego cierpienia.

3# Ciągle z tobą flirtuje.

Jeśli chodzi o małżeństwo, jest to bardzo istotne, aby szukać nowych sposobów na podgrzanie atmosfery w związku. Jeśli twój mąż ciągle z tobą flirtuje, to możesz być pewna, że namiętność waszego związku nigdy się nie zmniejszy.

4# Ciężko pracuje.

To jest ważne, gdy mąż ciężko pracuje, aby waszej rodzinie niczego nie zabrakło, ale jeszcze ważniejsze jest to, że pomimo pracy zawsze cię wspiera i pomaga w miarę swoich możliwości.

5# Uwielbia spędzać z tobą czas.

Osoby w dobrych związkach potrafią robić wszystko razem i czerpać przyjemność ze wspólnego przebywania ze sobą. Jeśli tak właśnie jest między wami, to naprawdę znaczy, że twój partner jest cudowny.

6# Kocha i szanuję swoją matkę.

Jeśli twój mąż szanuje swoją matkę i troszczy się o nią, to możesz być pewna, że z tobą będzie obchodził się tak samo. Musisz pamiętać, że jego matka zawsze była pierwszą kobietą w jego życiu i wszystko, co będzie robił względem ciebie, będzie równie pełne szacunku i miłości.

Jeśli przeczytałaś punkty powyżej i twój mąż tak właśnie się zachowuje, podejdź i przytul go, bo naprawdę lepszego partnera nie mogłaś sobie wymarzyć.