w ,

To, co zobaczysz na tym obrazku jako pierwsze mówi, co jest dla Ciebie najważniejsze w Miłości

Nasza podświadomość lubi płatać nam figle i mocno wpływać na każdy aspekt naszego życia.

Może kontrolować sposób, w jaki się zachowujemy, rzeczy, które robimy i to, w jaki sposób postrzegamy świat.

Można jednak w prosty sposób przejrzeć ją na wylot i poznać prawdę o niej. A nie ma chyba nic lepszego niż poznać prawdę ukrytą o samym sobie!

Poniższy obrazek pozwala odkryć priorytety, jakimi się kierujemy w naszym życiu miłosnym.

Na początku przypatrzcie się dobrze temu obrazkowi:

Twarz mężczyzny na drzewie

Jesteś osobą kreatywną i masz artystyczną duszę. Zwykle się nie nudzisz, bo każdy Twój dzień to przygoda. Przynosi nowe wyzwania i nowe miłości. Prawdą jednak jest to, że nie jesteś gotowa na poważny związek. Twoja osobowość ma tyle do zaoferowania, że elektryzuje wszystkich wokół ciebie.

Twarz kobiety

Jesteś lub będziesz dobrym rodzicem. Wyróżniasz się opiekuńczością i empatią wobec innych. Jesteś pomocną i kochającą osobą, która mieści w swoim sercu wiele osób. Najważniejsza dla Ciebie jest stabilizacja w związku.

Twarz dziecka

W miłości nie robisz pierwszych kroków, jesteś raczej nieśmiałą i wycofaną osobą. Zależy Ci na zaufaniu i uczciwości, a najbardziej w życiu cenisz spokój. Masz piękną duszę, która jednak nie lubi podejmować ważnych decyzji.

Kobieta na skarpie

Lubisz być w centrum uwagi. Wyróżniasz się niezwykłą inteligencją, co doceniają Twoi najbliżsi. Wiesz, że wygląd jest jednakowo ważny jak intelekt. Nie jest łatwo Cię wyprowadzić z równowagi, jednak boisz się angażować w poważne relacje. Mimo to próbujesz różnych związków, w których zazwyczaj jest Ci dobrze.

Twarz w wodzie

Twarz w wodzie oznacza, że cenisz sobie wolność, nie tylko w życiu miłosnym. Chociaż jesteś w związkach, lubisz mieć pewność, że nikt i nic Cię nie ogranicza. Czerpiesz z życia pełnymi garściami, łatwo nawiązujesz kontakty i zaprzyjaźniasz się.

Głębokie uczucia są dla Ciebie zagadką, którą starasz się rozgryźć. Kiedy kochasz całym sercem, czujesz się bezbronna. Twoje życie upływa łatwo i przyjemnie, bo z reguły nie przejmujesz się tym, co przyniesie Ci nowy dzień. Zwykle nie pozwalasz jednak zbliżać się innym na tyle, żeby się zakochać. Wolisz dmuchać na zimne.

/italiafeed.com