w

Te trzy rzeczy powinnaś zrobić dla siebie już dziś

Kobieta. Istota, która swoje potrzeby zazwyczaj stawia na szarym końcu. Ta, która innym zawsze chce dogodzić, zapominając, że najważniejsze powinno być jej własne szczęście. Ta, która ponad wszystko przekłada dobro innych. STOP. Dziś porozmawiamy o Tobie. I o tym, co już dawno powinnaś dla siebie zrobić. Według nas, są to tylko trzy rzeczy. Zrób je dziewczyno i powiedz sobie, że to dla CIEBIE.

Fot. Canva
Fot. Canva

Otaczaj się fajnymi babkami

Masz zły dzień, tydzień, miesiąc? Wyjdź z domu do fajnych babek. Dobra, babska energia pozwoli Ci na nowo spojrzeć na sytuację, która całkowicie Cię zdołowała. Idźcie na dobre jedzenie, takie gdzie nikt nie będzie Wam mówił, że zjadłyście za dużą porcję. Idźcie na piwo, bo przecież nie tylko faceci mogą je pić. Zaplanujcie daleką babską podróż, która pozwoli Wam spełnić marzenia. Żyjcie. Dobra babska energia. Ona potrafi zdziałać cuda. Czujesz?

Zrób to, co odwlekasz już w nieskończoność

Tatuaż? A może kurs gotowania? Podróż na koniec świata, wizyta u wymarzonego fryzjera, DZIEŃ WOLNY. Zasługujesz na to. Zasługujesz na wszystko to, co najlepsze. Musisz być tego świadoma. Tylko nagradzając siebie, możesz dostrzec swoją wartość. Poczuj, że możesz, a nie musisz. Pozwól sobie na więcej. W końcu życie to nie tylko obowiązki i praca, która pochłania większość czasu. Możesz mieć z niego więcej. Możesz chcieć bardziej. Wszystko to zależy właśnie od Ciebie.

KUP SOBIE prezent

Kiedy ostatnio dostałaś coś sama od siebie? Ile razy odmawiałaś sobie nowych butów, bo są ważniejsze wydatki? Prąd podnieśli, jego urodziny, wyjazd do rodziców, urodziny znajomych. Przyjmijmy, że raz w miesiącu jest Twój dzień. W okazji Dnia X sprawiasz sobie prezent, o którym marzyłaś. To dzień bez wymówek. Nagradzaj siebie. Twój uśmiech będzie tego dnia bezcenny. Zobaczysz, wiem co mówię.