w

Partner idealny a znak zodiaku – kiedy rodzą się mężczyźni wprost stworzeni do bycia w związku?

Marzysz o facecie idealnym, ale do tej pory każdy Twój związek kończył się fiaskiem? Nie wiesz, co zrobić, aby trafić na tego jedynego i wymarzonego partnera? A może warto spojrzeć w gwiazdy? Partner idealny a znak zodiaku – podpowiadamy, których facetów wybierać!

Partner idealny a znak zodiaku – Byk

Mężczyźni urodzeni pomiędzy 20. kwietnia a 22. maja są mężami idealnymi. Słowni i stanowczy. Na nich zawsze możesz polegać. Raz dane słowo będzie dla Byka bardzo cenne. Ci z pozoru zamknięci w sobie mężczyźni uparcie dążą do swojego celu. Kiedy więc ulokują w kimś swoje uczucia, to możesz być pewna, że zrobią wszystko, aby skończyło się to przed ołtarzem i trwało aż do grobowej deski. Byk jest wierny i uczciwy, ale dokładnie tego samego oczekuje od swojej partnerki.

partner idealny a znak zodiaku

Znak zodiaku – Lew

Lwy rodzą się pomiędzy 23. lipca a 22. sierpnia. Lew jest bardzo przystojny – najczęściej dobrze zbudowany, świetnie ubrany i z doskonale opanowaną umiejętnością flirtu. Wszystko to po to, aby z łatwością upolować swoją księżniczkę. Kiedy już tą znajdą, to będą kochać bez granic i obsypywać prezentami. Lew jest wierny do samego końca, ale jedynie, kiedy może zająć dominującą pozycję w związku.

Partner idealny a znak zodiaku – Panna

Mężczyźni urodzeni pomiędzy 23. sierpnia a 22. września stanowią gwarancję pewności i praktyczności. Są mocno skomplikowani i zupełnie nieromantyczni, dlatego będąc z nimi w związku raczej nie należałoby się spodziewać serenad pod balkonem ani ogromnych bukietów róż, ale za to na pewno nie umknie im żaden detal i rocznica. Nie interesują ich przelotne romanse i mocno cenią sobie zaufanie. Panny to gwarancja wierności i długotrwałej przyjaźni.