w

(Nie)idealna randka – czego na pewno nie rób?

Szykuje Ci się randka, na którą od dawna czekasz? Pewnie się denerwujesz? Weź głęboki oddech i…wrzuć na luz. Przeczytaj też kilka naszych porad, które pomogą Ci uniknąć kompromitujących fot. W zdenerwowaniu bowiem łatwo o randkowe wpadki 🙂

randka
Fot. Unsplash.com

Mówisz za wiele

Największy, randkowy grzech – mówienie zbyt wiele, szczególnie o sobie. Niestety często jest tak, że randkowicz czy randkowiczka popełnia ten grzech nie dlatego, że jest samolubną i wpatrzoną w siebie osobą, ale po prostu zachowuje się nienaturalnie ze stresu. Spróbuj trzymać emocje na wodzy. Oczywiście nie milcz przez całą randką (to też będzie wyglądać dziwnie), ale staraj się prowadzić normalną w świecie konwersację. Randka to nic wielkiego! Po prostu dwoje ludzi się spotyka, by spędzić miło czas. Spróbuj podejść do tego na luzie.

Nic nie jesz

Wiele dziewczyn obawia się jedzenia na randkach myśląc, że chłopak może o nich pomyśleć źle. Aha, czyli idziemy w mocne stereotypy – on typowy facet może zjeść burgera, a Ty kobieta nic albo liść sałaty? Do licha, jedz normalnie! Oczywiście uważaj, aby ze stresu nie rzucić się na jedzenie, ale nie udawaj na randce kogoś kim nie jesteś.

Ciągle wychodzisz do łazienki

Oczywiście jeżeli musisz chodzić do łazienki z powodów fizjologicznych, to to rób. Ale jeżeli udajesz się tam, by poprawiać ciągle wygląd, albo wysyłać wiadomości do przyjaciółki relacjonując randkę, to lepiej uważaj. Chłopak może czuć się nieswojo zostając ciągle sam. Nie wprawiaj go celowo w zakłopotanie.

Opowiadasz o swoim byłym

Nie, nie i jeszcze raz nie. Po pierwsze – co go to obchodzi? A po drugie – to naprawdę będzie wyglądało dziwnie. Randka, tym bardziej pierwsza, to nie czas na rozmawianie o ex. Oczywiście gdy zapyta wspomnij o swoich związkach, ale niech nie stanowi to clue rozmowy. Jeszcze gorsze jest obgadywanie byłych partnerów.

Ciągle poprawiasz włosy

Staraj się nad tym zapanować. Po pierwsze – nie będzie to wyglądało elegancko, a po drugie możesz w ten sposób zniszczyć fryzurę, albo sprawić, że włosy będą wyglądały nieświeżo.

Co jeszcze warto dodać do tej listy? 🙂