w

Nigdy nie błagaj o miłość!

Proszenie kogoś o miłość i pozostanie w związku jest bardzo upokarzające. Zdarzyło Ci się to kiedykolwiek?

Jeśli tak, to zapamiętaj na przyszłość: nigdy nikogo nie błagaj o miłość! W ten sposób nie tylko okażesz szacunek względem samej siebie, ale też będziesz bardziej szczęśliwa!

Nigdy nie poświęcaj własnej wartości!

Kiedy ktoś nie potrafi dostrzec Twojej wartości, ignoruje Cię, nie szanuje lub porzuca, nie pozwól sobie na proszenie go o powrót i odrobinę uwagi. Nawet, jeśli ta osoba się zgodzi i zostanie, to jej uczucie nie będzie prawdziwe, a powstała relacja – oparta jedynie na litości.

Żadne z Was nie będzie się w niej czuło dobrze. Ty będziesz miała świadomość sytuacji, co znacznie pogorszy Twoją samoocenę, akceptację i poczucie wartości, a ta druga osoba będzie czuła, że stanęłaś jej na drodze ku poszukiwaniu szczęścia.

Proszenie o miłość to okazanie braku szacunku do siebie

Nie można zmusić kogoś do poczucia czegoś, co w nim nie istnieje. Żądanie od drugiej osoby miłości, która jest jedynie wymysłem Twojego umysłu, to jasny okaz braku szacunku do własnej osoby. W ten sposób stajesz na prostej drodze ku braku rozwoju emocjonalnego oraz utracie godności.

Nie błagaj o miłość – ta prawdziwa przyjdzie nieproszona!

Tkwienie w niewłaściwym i wymuszonym związku z osobą, która Cię nie kocha i nie docenia sprawia, że z dnia na dzień coraz mniej szanujesz siebie i wierzysz w swoją wartość.

Jedynie uwolnienie się od blokujących Cię relacji da Ci szansę na zbudowanie trwałego i udanego związku z osobą, dla której będziesz całym światem i której nigdy nie będziesz musiała prosić o podstawowe dla związku uczucia – ona da Ci je wszystkie z ogromną przyjemnością!