w

Najtrudniejsze charaktery wśród znaków zodiaku. Dają nieźle popalić!

Każdy ze znaków zodiaku ma swoje wady i zalety, wyjątkowe umiejętności i niewygodne słabości. Ale jest kilka takich, o których mówi się, że mają najtrudniejsze charaktery ze wszystkich. Dowiedz się, z którymi znakami najciężej się dogadać, a jeśli do nich należysz – może przyszedł czas, by przemyśleć swoje zachowanie?

najtrudniejsze charaktery znaki zodiaku
Fot. Pexels.com

Koziorożec

Koziorożce uchodzą za chłodne i widzące wszystko w ciemnych barwach. Z tego powodu w relacjach towarzyskich nie jest im się najłatwiej odnaleźć. Dlatego skupiają się na pracy i karierze, zasługując sobie na opinię pracoholików, stawiających pieniądze na pierwszym miejscu. Mogą mieć tendencję do surowego oceniania tych, którzy nie spełniają ich wyśrubowanych wymagań.

Wodnik

Wodniki często zamykają się we własnym świecie – a w tym świecie przestają niekiedy dostrzegać drugiego człowieka i to, co dzieje się wokół nich. Dlatego uchodzą za egoistów, skoncentrowanych na własnym komforcie i korzyściach. Mogą traktować innych ludzi dość instrumentalnie w drodze do własnego celu.

Baran

Osoby spod tego znaku są humorzaste, nieprzewidywalne i porywcze, niekiedy wręcz agresywne. Czasami można odnieść wrażenie, że są nieustannie na wojnie. Nie brak im pewności siebie, są ambitne, ale to też na dłuższą metę jest męczące dla otocznia. Brak im cierpliwości i refleksyjności, więc potrafią zranić, nawet nieumyślnie.

Rak

Raka charakteryzuje przede wszystkim przewrażliwienie na własnym punkcie. Z jednej strony będzie narzekał, szczególnie na swoje zdrowie i sytuację życiową. Z drugiej, często strzela fochy i niespodziewanie obraża się na cały świat. Najbardziej przeszkadza to, że gwałtownie przechodzi od pozytywnego do negatywnego nastroju.

Lew

Lwy są dominujące i egocentryczne, a przy tym pewne siebie. Ta mieszanka powoduje, że zawsze chcą mieć rację, postawić na swoim, a w zażartej dyskusji nierzadko mogą zranić. Wygrana jest dla nich najważniejsza, są porywcze i niekiedy nie panują nad swoimi emocjami. Poza tym nikomu nie odpuszczają i potrafią długo chować urazę.

Panna

Ten znak uchodzi za najbardziej wredny. Choć pozornie Panny nie robią takiego wrażenia, w rzeczywistości potrafią być złośliwe i bardzo krytyczne. Są zdolne do ukrywania prawdziwych myśli i emocji, ale w głębi są pamiętliwe, mściwe i mało litościwe dla tych, którzy im podpadną. Panna potrafi być czepialska, a jednocześnie odwracać kota ogonem, by nigdy nie było na nią.