w

Joanna Kulig śpiewa „Między ciszą a ciszą”. Ale to piękne!

Joanna Kulig zagrała w nowym serialu Netflixa. „The Eddy” miał premierę 8 maja i z tej okazji w sieci pojawiło się nagranie, w którym znana m.in. z „Zimnej wojny” aktorka zaśpiewała piosenkę Grzegorza Turnaua „Między ciszą a ciszą”. To coś niesamowitego! Koniecznie posłuchajcie:

Joanna Kulig w „Szansie na sukces”

Przypomina Wam to coś? Rzeczywiście, Joasia wykonywała już publicznie ten otwór. Była wtedy w drugiej klasie technikum hotelarskiego i na pewno nie spodziewała się, że kiedyś usłyszy o niej cały świat. Przyznajemy, że to nagranie możemy oglądać bez końca, także dzięki rozmowie Kulig z Wojciechem Mannem na początku nagrania.

„The Eddy” – czy warto obejrzeć?

Na pewno tak! Nie tylko ze względu na, jak się spodziewamy, spektakularną rolę Asi, ale także z racji ciekawej fabuły. Kulig wciela się wokalistkę z małego klubu jazzowego „The Eddy”, który funkcjonuje w wielokulturowej dzielnicy obecnego Paryża. Lokal prowadzi były partner kobiety, Elliot (w tej roli André Holland), który wpada w kłopoty. Okazuje się, że jego wspólnik był zamieszany w nielegalne interesy, czego efektem może być zamknięcie lokalu. Elliot robi wszystko, by „The Eddy” przetrwał.

Widzieliście trailer tej produkcji?

Oficjalna ścieżka dźwiękowa serialu

Sony Music Masterworks oraz Arista Records udostępnili również udostępnili także oficjalną ścieżkę dźwiękową serialu. Znajdziemy tu oryginalne utwory z serialu: „The Eddy: Songs by Glen Ballard & Randy Kerber from the Netfix Original Series”. Album zawiera 20 oryginalnych współczesnych piosenek jazzowych. W pierwszej części znajdziemy 16 utworów nagranych na żywo podczas kręcenia serialu. Joanna Kulig wykonuje tutaj np. „Let it go”, „The Eddy” czy „Kiss me in the Morning”. W drugiej części znajdują się cztery utwory studyjne z wokalem Jorji Smith, St. Vincent i Julii Harriman.

Miłego oglądania i słuchania!

Fot. Materiały prasowe