w

Jesteś piękna! Uwierz w to! Najlepiej jak najszybciej!

Okazuje się, że przeciętny mężczyzna uważa się za przystojnego, natomiast zdecydowana większość kobiet myśli, że jest brzydka i niczym z rękawa sypie mnóstwem swoich mankamentów urody. Dlaczego tak się dzieje? Co zrobić, aby zwiększyć swoje poczucie wartości? Jesteś piękna! Zastosuj nasze porady i uwierz w końcu w te słowa!

Jesteś piękna – porozmawiaj o tym ze swoimi znajomymi!

Spotkaj się ze swoimi najbliższymi, mogą to być przyjaciele, rodzina, znajomi z pracy, i zapytaj ich, co lubią w Tobie najbardziej. Zdziwi Cię, jak wielu rzeczy o sobie nie byłaś świadoma!

fot. unsplash.com

Poszukaj swoich atutów

Na pewno jesteś mistrzynią w odnajdowaniu swoich słabych stron i w tworzeniu z nich kompleksów. Spróbuj odwrócić sytuację i zastanowić się nad własnymi atutami. Na pewno masz coś, co lubisz w sobie najbardziej. Mogą to być duże, błękitne oczy, długie i zgrabne nogi, kształtna pupa, jędrne piersi, ładna buzia lub długie, błyszczące i zadbane włosy. Znalazłaś? A teraz zrób wszystko, aby zobaczyli to wszyscy wokół! Załóż obcisłe spodnie, krótką spódniczkę, nałóż czerwoną szminkę, podkreśl oczy kredką, a piersi śmiałym dekoltem. Działa? Świetnie! Misja wykonana!

Jesteś piękna – podkreśl to ubiorem!

To czas, abyś zajrzała do swojej szafy i dokładnie przemyślała swoje stylizacje. Źle ubrana kobieta w niewłaściwie dopasowanych krojach i kolorach ciuchów nie może czuć się atrakcyjną. Skorzystaj z pomocy przyjaciółek lub profesjonalnej stylistki i znajdźcie rzeczy, w których wyglądasz świetnie. Noś je na co dzień!

Udawaj i próbuj kłamać!

Brzmi zaskakująco? Mówimy tu tylko o poczuciu atrakcyjności! W tym przypadku powiedzenie, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą w stu procentach się sprawdza! Codziennie powtarzaj sobie, że jesteś piękna i kochasz siebie. Powtarzaj to też ludziom wokół. Popracuj do tego nad gestami, mimiką, odpowiednim tonem głosu i spojrzeniem. Wprost epatuj pewnością siebie. Nawet nie zauważysz, jak szybko inni zaczną Ci zazdrościć!

Jesteś piękna – pokaż to na zdjęciach!

Nic tak nie poprawia humoru, jak piękna sesja zdjęciowa, na której wyglądałaś wprost obłędnie! Wybierz się na taką do ulubionego fotografa. Pozwól, aby to on udowodnił Ci, że masz mnóstwo atutów! W końcu na tym właśnie polega jego praca!