w

Największe kobiece kompleksy, których faceci nawet nie zauważają

Większość kobiet bardzo dużą uwagę poświęca swojemu wyglądowi. Potrafią w swoim ciele wskazać dziesiątki mankamentów, przy których oddałyby wszystko, aby móc się ich pozbyć za pomocą czarodziejskiej różdżki.

Okazuje się jednak, iż te największe kobiece kompleksy są przez mężczyzn zupełnie niezauważalne! Oczywiście, dopóki same ich im nie pokażemy palcem! „Jeśli o czymś nie mówisz, to nie istnieje” – ta zasada doskonale się w tym przypadku sprawdza!

Fałdki na brzuchu

Posiadanie fałdek na brzuchu w pozycji siedzącej jest zupełnie normalne. Niewielki brzuszek bez zarysowanego sześciopaku większości mężczyzn zupełnie nie przeszkadza. Powiem więcej – im to się podoba. Często określają go jako „miękki”, „ciepły” i „wygodny”. Najważniejsze jest to, abyś Ty sama czuła się dobrze w swoim ciele.

Jeśli nie przepadasz za wyczerpującymi ćwiczeniami na siłowni i Twoim celem nie jest „kaloryfer” na brzuchu, to zupełnie nie powinnaś go robić, aby przypodobać się jakiemukolwiek mężczyźnie.

Boczki

Te najczęściej są widoczne jedynie w nieodpowiednio dobranych ubraniach. Jeśli więc masz kompleks w postaci tłuszczyku na biodrach, noś wyższe spodnie i bieliznę. Gwarantujemy, że faceci kobiece kształty uważają za seksowne i zdecydowanie bardziej lubią miękkie „boczki” niż wystające kości biodrowe.

Największe kobiece kompleksy – rozstępy i cellulit

Zaufaj mi, większość facetów zupełnie nie wie, czym są rozstępy i cellulit. Masz więc pewność, że ich nie zauważą, dopóki sama im ich nie pokażesz palcem! Twój facet na pewno kocha Ciebie ze wszystkimi niewielkimi niedoskonałościami na Twoim ciele. Zapewne sam też je posiada.

największe kobiece kompleksy

Wzrost

Zbyt niski lub wysoki wzrost należy do rzeczy, na które kompletnie nie mamy wpływu. Zatem po co w ogóle zawracać sobie tym głowę? Ciesz się tym, co masz. Jesteś wysoka? Super! Pewnie masz olśniewająco zgrabne i długie nogi. Jesteś niska? Świetnie! Doskonale będziesz prezentować się w szpilkach!

Największe kobiece kompleksy – piersi

Wielkość piersi to chyba największa zmora kobiet. Martwimy się, że są za duże, za małe, niekształtne lub wiszące. Tymczasem mężczyźni mają bardzo różne gusta i jeśli Twój nie zająknął się, że coś z Twoim ciałem jest nie w porządku, to po co mu podsuwać takie myśli? On uważa Cię za wyjątkową i niech tak zostanie! Nie jest tak? Najwyższy czas znaleźć faceta, który doceni Cię taką, jaką jesteś!