Te nawyki posiadają tylko ludzie z wyższą inteligencją.

Nikt nie lubi złych nawyków, jednak naukowcy odkryli, że te posiadają tylko ludzie z wyższym ilorazem inteligencji.


Bałaganiarstwo.

Słyszeliśmy już nie raz, że bałaganiarstwo świadczy o lenistwie i niezorganizowaniu. Naukowcy jednak odkryli, że bałaganiarze to są ludzie z wyższym IQ. Bałaganiarstwo świadczy o tym, że robisz kilka rzeczy naraz i świetnie ci to wychodzi lub o tym, że masz swój własny rytm pracy i w bałaganie po prostu lepiej się odnajdujesz.

Twój pokój jest dla innych w ciągłym nieładzie, ale ty doskonale wiesz, gdzie co się znajduje. Bałaganiarze nie są to ludzie szablonowi i przewidywalni, w takich warunkach lepiej funkcjonują.


Lubisz sobie pospać.

Nie lubisz rano wstawać, a jeśli już musisz, to jesteś ciągle zmęczony. To dlatego, że twój zegar biologiczny funkcjonuje trochę inaczej, po prostu lepiej pracuje Ci się w nocy. Jednak jeśli się zmusisz do wczesnego wstawania, to twoja praca jest równie wydajna, ponieważ potrafisz zapanować nad tym, co dyktuje ci twój organizm.


Dużo przeklinasz.


Przeklinanie jest odbierane jako niegrzeczne oraz utożsamiane z ludźmi o niskiej inteligencji. Jadnak naukowcy przełamali ten stereotyp i odkryli, że ludzie, którzy dużo przeklinają w rzeczywistości mają większy zasób słownictwa, a co za tym idzie, mają wyższe IQ.

Ludzie którzy dużo przeklinają mają również większe zdolności retoryczne oraz umiejętnie rozładowują swoje napięcie emocjonalne. Dlatego nie ma przesłanek utożsamiać przeklinania z niższym ilorazem inteligencji.
zgłoś

Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies, wiecej informacji znajdziesz Tu
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych