8 znaków, które świadczą o zazdrości innych osób wokół nas.

Znasz to uczucie, gdy odniesiesz jakiś sukces i wszyscy wokół gratulują, ale zawsze znajdzie się ta jedna osoba, której komentarz jest niczym kubeł zimnej wody?

Ten typ zachowuje się jak przyjaciel, ale gdzieś głęboko odczuwa zazdrość i swoim komentarzem stara się zrobić wszystko, aby cię zdołować.


Oto 8 sugestii jak rozpoznać zazdrośnika.


1# Odczuwa przyjemność, gdy coś ci się nie uda.

Znajdzie najdrobniejszy szczegół, w którym ci się nie powiodło i wyssie dla siebie z tego, ile się da. Ale ty się nie daj, nie słuchaj dołujących komentarzy i rób swoje.

2# Prawi fałszywe komplementy.

Potrafią pięknie komplementować, ale bądź pewien, że gdy tylko znikniesz z pola widzenia, poleje się fala krytyki. Instynktownie może będziesz chciał się odegrać, ale to przecież nie jest twój sposób zachowania.

3# Umniejsza twoim osiągnięciom.

Osoba zazdrosna będzie umniejszać twój sukces, a nawet może próbować cię obrazić. Nie konfrontuj się z tym, następnym razem może nie mów po prostu wszystkiego.

4# Papuguje.

Nie daj się ponieść emocjom, kiedy ktoś ewidentnie kradnie twoje pomysły. Zachowaj zimna krew i daj znać tej osobie do zrozumienia jak być sobą bez kopiowania kogokolwiek.

5# Agresja przez fałszywą empatię.

Zazdrośni ludzie nigdy nie są zbyt wylewni. Potrafią okazać udawane wsparcie tak, że nie zauważysz tam ukrytej hipokryzji.

6# Niszczy.

Dla osoby zazdrosnej jesteś celem do zniszczenia. Te bardziej bezwzględne potrafią nawet sporo namieszać w twoich relacjach z przyjaciółmi i rodziną.

#7 Krytykuje.


Znajdzie błąd we wszystkim, co robisz. Jedyna rada -nie zwracaj uwagi na krytykę.

#8 Uwielbia współzawodnictwo.


Zazdrośni ludzie wynajdują sytuację, w których mogą pokazać, że są od Ciebie lepsi. Postaraj nie dać się im prowokować.


Ścieranie się z zazdrosnymi ludźmi może wydawać się niekończące. Najlepiej jest zachować spokój i nie przejmować się za bardzo tym, co myślą o nas inni.
zgłoś

Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies, wiecej informacji znajdziesz Tu
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych